Laima Vaikulė, archyvinė nuotrauka.

Laimos Vaikulės koncertinėje veikloje Rusijoje pažeidimų nenustatyta

35
(atnaujinta 09:35 2018.09.20)
Vidaus reikalų ministerijos tarnyba migracijos klausimais nerado pažeidimų dainininkės Limos Vaikulės koncertinės veiklos organizavime Rusijoje

VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik.  Rusijos vidaus reikalų ministerija informavo apie Laimos Vaikulės koncertinės veiklos patikrinimo rezultatus, praneša RIA Novosti.
Vidaus reikalų ministerijos tarnyba migracijos klausimais nerado pažeidimų dainininkės Limos Vaikulės koncertinės veiklos organizavime Rusijoje. 

Tarnyba nerado pagrindo patraukti dainininkę administracinėn atsakomybėn už migracijos teisės pažeidimą.

"Esu labai patenkintas, kad Vaikulės sąžiningumas ir pagarba teisės vertybėms nepakito, nepriklausomai nuo jos gyvenamosios vietos. Operatyvus URM tyrimas padės tašką isterijai, kuri kilo ryšium su neseniai dainininkės spaudos konferencijoje Odesoje pasakytais žodžiais", — sakė darbo grupės vadovas Aleksandras Chaminskis, kurio prašymu buvo atliktas šis tyrimas.

Vaikulė pateko į dėmesio centrą, kai pasakė, kad nevažiuuotų į Krymą už jokius pinigus, nes "europiečiams tai uždrausta". Šie žodžiai sukėlė skandalą, įskaitant visuomenės kritiką ir pasmerkimą tarp kolegų.

Vėoliau Vaikulė paaiškino, kad ji  pasirengusi atvykti į Krymą, kai tik bus panaikintos sankcijos Rusijai, ir šiuo atveju, anot jos, ji yra pasirengusi dainuoti net nemokamai.

35
Tegai:
Koncertai, migracija, Laima Vakulė, Rusija
Dar šia tema
Laimą Vaikulę Jūrmaloje lydi Bučas