Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

Putinas švenčia gimtadienį tarp artimųjų ir draugų

91
(atnaujinta 13:42 2018.10.07)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino gimtadienis sutapo su išeigine: Rusijos lyderis šią dieną praleis su šeima ir draugais, tarp jų ir buvęs Italijos premjeras Silvio Berlusconi

VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. Sekmadienį, spalio 7 dieną, Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui sukako 66 metai. Pasak prezidento spaudos sekretoriaus Dmitrijaus Peskovo, Putinas praleis savo gimtadienį su draugais ir giminaičiais, praneša RIA Novosti.

Šventėje dalyvaus buvęs Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi. Jis savo Facebook paskyroje pats patvirtino kelionę į svečius pas Putiną.

"Skrendu lėktuvu į savo draugo Vladimiro Putino gimtadienį. Pasinaudosiu proga aptarti visus svarbiausius tarptautinius klausimus", — parašė Berlusconi.

Praėjusiais metais jis taip pat buvo vienas iš tų, kurie buvo pakviesti į šventę, ir padovanojo Putinui didelį užvalkalą.

Rusijos preidentas Vladimiras Putinas
© Sputnik / Михаил Климентьев

Žinoma, kad buvęs premjeras dėl Putino gimtadienio praleis partijos "Pirmyn, Italija" Milane vykstančius renginius.

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka jau pasveikino Putiną. Jis atkreipė dėmesį į Rusijos Federacijos Prezidento indėlį į Rusijos galios ir gerovės stiprinimą, pavadino Putiną rusų broliškos tautos lyderiu, kuris labai prisideda prie daugybės šiuolaikinių grėsmių ir iššūkių įveikimo.

2017 metais Rusijos lyderis praleido savo gimtadienį darbe. Jis surengė darbo pokalbius ir susitikimą su Saugumo Tarybos nariais. 2016 metais Putinas šventė čiuožykloje: naktinių ledo ritulio rungtynių metu jis įmušė septynis įvarčius. Prieš dvejus metus Rusijos vadovas išvyko į Sibirą.

91
Tegai:
gimtadienis, Vladimiras Putinas
Dar šia tema
Videofaktas: kaip Putinas praleido atostogas Tuvoje
Videofaktas: kaip Putinas ir Xi Jinping paruošė blynus su ikrais
Parodytas Putino kambarys Išorinės žvalgybos akademijoje