Krymas, archyvinė nuotrauka

Lietuvos atstovai prisijungė prie asociacijos "Krymo draugai"

83
(atnaujinta 19:00 2018.10.25)
Be Lietuvos, prie organizacijos prisijungė ir dalyviai iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Serbijos, Kinijos ir kitų šalių

VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Per pastaruosius metus daugiau nei 150 žmonių iš 36 pasaulio šalių prisijungė prie asociacijos "Krymo draugai", praneša RIA Novosti.

Krymas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Мальгавко

Ši organizacija buvo įkurta 2017 metais Jaltos Livadijos rūmuose. Jos tikslas — atkurti normalius santykius tarp Krymo ir užsienio šalių.

Pasak Krymo verslo ir kultūros centro direktoriaus Jaroslavo Ivančenko, asociacijos dalyvių skaičius didėja. Dabar jame dalyvauja Lietuvos, Bulgarijos, Serbijos, Ukrainos, Australijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Graikijos, Izraelio, Italijos, Kinijos, Norvegijos, Palestinos ir kitų šalių atstovai.

Tikimasi, kad artimiausiu metu bus sukurti nauji nacionaliniai klubai.

Anksčiau buvo pranešta, kad spalio pradžioje Kryme lankėsi septynių šalių ― Lietuvos, Gruzijos, Moldovos, Bulgarijos, Lenkijos, Vokietijos ir Italijos ― atstovai.

Delegacijos nariai atkreipė dėmesį į teigiamus pokyčius, kurie įvyko respublikoje, įskaitant įspūdingą vietos infrastruktūros plėtros tempą.

83
Dar šia tema
Krymas papasakojo, kodėl Vakarai nepripažįsta referendumo pusiasalyje
Krymas atsakė į Kijevo raginimus bausti už naudojimąsi tiltu
Rados deputatas sukritikavo Kijevo valdžią už Krymo gyventojų diskriminaciją