Sulaikytas vyras

Lietuvis laikomas pagrindiniu mirtinos avarijos Sankt Peterburge kaltininku

74
(atnaujinta 10:39 2018.10.29)
Prieš vyrą pradėta baudžiamoji byla dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, pražudžiusio kelis žmones

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Sankt Peterburge areštuotas išeivis iš Lietuvos, kuris tapo vienu iš galimų mirtino eismo įvykio kaltininkų Vakariniame greitajame diametre, praneša portalas fontanka.ru.

Šeštadienio vakare į avariją pateko dešimt žmonių. Aštuoni iš jų žuvo, vienas buvo hospitalizuotas, o vienas areštuotas.

Pasak tyrėjų, sunkvežimis "Scania", kurį vairavo 59 metų išeivis iš Lietuvos, gyvenantis Leningrado srities Lesogorskio kaime, įvažiavo į sunkvežimį "Iveco". Dėl to "Iveco" buvo nuneštas į priešpriešinę juostą, ir sunkvežimis įsirėžė į mikroautobusą "Hyundai Starex", važiavusį iš Suomijos į Sankt Peterburgą. Po susidūrimo sunkvežimis ir mikroautobusas užsidegė.

Visi mikroautobuso keleiviai ir vairuotojas žuvo.

© Sputnik .
Avarija Sankt Peterburge. Kadrai iš įvykio vietos

Sunkvežimio "Iveco" vairuotojas, 61-erių metų išeivis iš Machačkalos, yra sunkios būklės ir gydomas ligoninėje.

"Scania" vairuotojas nenukentėjo, jis buvo areštuotas. Jo atžvilgiu buvo pradėta baudžiamoji byla pagal Rusijos Federacijos baudžiamojo kodekso 264 straipsnio penktąją dalį ("Kelių eismo taisyklių ir transporto priemonių eksploatavimo pažeidimas, dėl kurio dėl neatsargumo žuvo du ar daugiau asmenų").

Fontanka.ru duomenimis, išeivis iš Lietuvos paskutinį kartą pažeidė eismo taisykles vasarą Sankt Peterburge, važiavęs tuo pačiu sunkvežimiu.

74
Tegai:
Lietuva, eismo įvykis, Sankt Peterburgas
Dar šia tema
Per savaitę Lietuvos keliuose žuvo trys žmonės
Baltarusijos sostinėje "Mazda" nukrito į požeminę perėją
Fotofaktas: Klaipėdoje atsirado neįprasti kelio ženklai
Kijeve automobilinis kranas taranavo 17 automobilių