Kačiukas, archyvinė nuotrauka

Studentė apmokėjo prieglaudos skolą, nes norėjo išgelbėti benamį kačiuką

34
(atnaujinta 13:17 2018.11.02)
Mergina negalėjo pasiimti lauke rasto kačiuko, nes jau anksčiau priglaudė du katinus, todėl paprašė prieglaudos pasirūpinti mažyliu

VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Rusijoje studentė iš Maikopo sumokėjo benamių gyvūnų prieglaudos 340 tūkst. rublių (beveik 4500 eurų) dydžio skolą veterinarijos klinikoje, paskelbė savo Instagram paskyroje prieglauda.

Mergina paprašė prigausti kačiuką, kurį ji surado lauke. Kai jai buvo pasakyta, kad tai neįmanoma dėl didelės skolos veterinarijos klinikai, ji nusprendė sumokėti reikiamą sumą — 340 tūkst. rublių (4500 eurų).

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Шок шок шок...))) Друзья мы до сих пор не можем прийти в себя хорошем смысле слова...за почти 6 лет существования нашей группы, такое волшебство,как пару дней назад, случилось в первый раз теперь по порядку: к нам обратилась девушка, с просьбой принять котенка. Мы объяснили что к сожалению пока не можем: долг перед клиникой 340 тысяч, собак и кошек в приюте и на передержке в общей сложности около 100. На что девушка предложила....... оплатить наш долг  сначала мы подумали может это злая шутка? Или мы чего то не поняли.... но девушка просто поехала в Айболит и оплатила ВЕСЬ НАШ ДОЛГ. ПОЛНОСТЬЮ....!!!!!!340 тысяч рублей!!!!!!! в шоке были абсолютно все. Котенка в шутку назвали Золотым, ведь если бы он не попался на пути девушке, неизвестно, случилось бы это чудо или нет))))) спасибо огромное этой замечательной девушке с добрым сердцем она просила не писать ее имя,но фото с тем самым котенком выложить разрешила))) мы очень хотели чтобы вы все увидели лицо Ангела Хранителя нашей группы, которая нас просто спасла!!!! Долга нет ,мы снова можем помогать животным)))) спасибо огромное от всех хвостиков Майкопа и от всех нас)))) огромного счастья, пусть все добро вернется 

Публикация от Бездомные животные Майкопа (@dog_maikop)

"Šokas, šokas, šokas... Draugai, mes vis dar negalime atsigauti, gerąją to žodžio prasme... Per beveik šešerius mūsų grupės egzistavimo metus tokia magija, kaip prieš porą dienų, įvyko pirmą kartą. <…> Mes labai norėjome, kad jūs visi pamatytumėte mūsų grupės Angelo Sargo veidą, ji mus tiesiog išgelbėjo", — pasidalino prieglaudos atstovai.

Mergina paprašė neskelbti jos vardo, tačiau sutiko nusifotografuoti su kačiuku.

Prieglaudos savanoriai pridūrė, kad dėl tokio merginos poelgio jie atgavo galimybę vėl padėti gyvūnams.

Istoriją įvertino interneto vartotojai: jie žavėjosi merginos poelgiu, kai kurie net susigraudino.

Kačiukui duotas vardas Zolotoj (Auksinis), savanoriai teigia, kad būtent jis, laiku pasitaikęs merginos kelyje, atnešė prieglaudai sėkmę.

34
Tegai:
kačiukas, gyvūnų prieglauda, Rusija
Dar šia tema
Meilė keturkojams: jaunas veterinaras Justas jaukinasi "piktą" šunį
Pernai "Grindos" prieglauda surado naujus namus 752 keturkojams
Vilniuje apiplėšta gyvūnų prieglauda
Turkijoje atsirado miestas benamėms katėms
Rusijos URM

Rusijos URM išsiunčia du Nyderlandų ambasados ​​darbuotojus

(atnaujinta 20:34 2021.01.18)
Maskva, vadovaudamasi abipusiškumo principu, nusprendė išsiųsti du Nyderlandų ambasados ​​darbuotojus. Jie turės palikti Rusiją per dvi savaites

VILNIUS, sausio 18 — Sputnik. Rusija išsiunčia du Nyderlandų diplomatus, pranešė šalies Užsienio reikalų ministerija.

Diplomatinė atstovybė iškvietė Nyderlandų reikalų patikėtinį Joostą Reintjesą ir pareiškė griežtą protestą dėl nepagrįsto dviejų Rusijos diplomatų paskelbimo "persona non grata".

Amsterdamas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Артур Александров

"Šis nedraugiškas ir provokuojamas žingsnis bei naujas antirusiškos isterijos raundas, kurį organizavo Haga su vyriausybei palankia žiniasklaida, parodė sveiko proto ir supratimo apie realias problemas Rusijos ir Nyderlandų santykiuose trūkumą Nyderlandų vyriausybės ratuose ir išlieka tendencija toliau sąmoningai pakenkti jų pagrindams", — sakoma Rusijos URM komentare.

Taigi, Maskva, vadovaudamasi abipusiškumo principu, nusprendė išsiųsti du Nyderlandų ambasados ​​darbuotojus. Jie turės palikti Rusiją per dvi savaites.

Gruodžio pradžioje Olandijos valdžia apkaltino du Rusijos diplomatus šnipinėjimu ir paskelbė juos "persona non grata". Buvo teigiama, kad rusų diplomatinis statusas buvo priedanga, tačiau iš tikrųjų jie buvo Užsienio žvalgybos tarnybos pareigūnai.

Tuo pačiu metu, kaip pažymėta Rusijos ambasadoje, Olandija nepateikė jokių įrodymų apie neteisėtus diplomatų veiksmus.

Tegai:
diplomatai, Nyderlandai, Rusija
Krymas

Kryme pareiškė, kad Šrėderis pamiršo svarbiausią dalyką vertindamas Krymo įvykius

(atnaujinta 17:21 2021.01.18)
Anksčiau buvęs kancleris pranešė, kad NATO plėtra į rytus buvo Krymo išstojimo iš Ukrainos priežastis

VILNIUS, sausio 18 — Sputnik. Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Šrėderis, vertindamas Krymo įvykius, susijusius su pusiasalio suvienijimu su Rusija, pamiršo apie pagrindinį dalyką — nežabotą Krymo norą grįžti į savo istorinę tėvynę, sakė Krymo parlamentinio žmonių diplomatijos ir tarpetninių santykių komiteto vadovas Jurijus Gempelis.

Anksčiau Šrėderis teigė, kad NATO plėtra į rytus buvo Krymo pasitraukimo iš Ukrainos priežastis. Be to, jis mano, kad pusiasalio grąžinimas pažeidė tarptautinę teisę.

"Daugelis garsių politikų komentarų dėl Krymo grąžinimo į Rusijos Federaciją yra skirtingai interpretuojami, tačiau, deja, daugelis jų pamiršta svarbiausią dalyką — nežabotą Krymo norą grįžti į savo istorinę tėvynę. Referendumas buvo galutinis akordas grįžimo klausimu. Krymo gyventojai eina namo, į savo Rusiją, nes vienu metu dėl šiurkščios klaidos jie atsidūrė Ukrainos dalyje", — RIA Novosti sakė Gempelis.

Pasak jo, 2014 metų referendumas vyko griežtai laikantis visų tarptautinių normų, o paskui Ukrainos teisės aktų.

"Krymas turėjo teisę rengti referendumą. Konstitucija tai leido. Nors šiandien tai nepatinka daugeliui Vakarų šalių valdžios institucijų, Krymas yra neskandinamas Rusijos lėktuvnešis, ir visi turi su tuo skaitytis", — sakė Gempelis.

Krymas tapo Rusijos regionu po 2014 metų kovo mėnesį surengto referendumo, kuriame 96,77 proc. Krymo rinkėjų ir 95,6 proc. Sevastopolio gyventojų nubalsavo už prisijungimą prie Rusijos. Krymo valdžia surengė referendumą po Ukrainoje 2014 metų vasarį įvykusio perversmo. Ukraina vis dar laiko Krymą savo, bet laikinai okupuota teritorija.

Rusijos vadovybė ne kartą pažymėjo, kad Krymo gyventojai demokratiškai, visiškai laikydamiesi tarptautinės teisės ir JT Chartijos, balsavo už susijungimą su Rusija. Anot Vladimiro Putino, Krymo klausimas uždarytas "visiems laikams".

Tegai:
Krymas, Vokietija, Rusija
Ножки младенца

Bulgarijoje gimė vaikas su COVID-19 antikūnais

(atnaujinta 21:07 2021.01.18)
Pranešama, kad 28 metų moteris iš Pazardžiko miesto nėštumo metu buvo paguldyta į ligoninę su karščiavimu ir kosuliu. Jai buvo diagnozuota koronaviruso infekcija

VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Moteris Bulgarijoje pagimdė vaiką, turintį antikūnų prieš COVID-19, praneša Bulgarijos nacionalinis radijas (BNR).

Pranešama, kad 28 metų moteris iš Pazardžiko miesto nėštumo metu buvo paguldyta į ligoninę su karščiavimu ir kosuliu. Jai buvo diagnozuota koronaviruso infekcija.

Gydytojų sprendimu, moteriai buvo atliktas cezario pjūvis, nes virusas sukėlė placentos pokyčius ir sulėtino vaisiaus vystymąsi. Po sėkmingos operacijos gimė 2,75 kilogramo svorio ir 46 centimetrų ūgio kūdikis.

Naujagimiui buvo atliktas tyrimas, kuris parodė, kad kraujyje yra COVID-19 antikūnų. Vaiko sveikatos būklė gera, jį su mama planuojama netrukus išleisti iš ligoninės.

Lapkritį Singapūro žiniasklaida pranešė apie atvejį, kai nuo koronaviruso pasveikusiai motinai gimė vaikas su antikūnais.

Anksčiau Rusijos Primorsko regiono Sveikatos apsaugos ministerijos vyriausioji laisvai samdoma infekcinių ligų specialistė Ana Simakova RIA Novosti sakė, kad tiesioginis koronaviruso užsikrėtimo kelias — nuo motinos vaikui — dar neįrodytas.

Simakova pažymėjo, kad antikūnai, esantys motinos kūne, visada perduodami vaikui gimus, jie jo organizme cirkuliuoja iki metų. Koronavirusu sergančio paciento organizme susidaro antikūnai, tačiau reikia pasidomėti, kokiu nėštumo laikotarpiu moteris susirgo.

Koronavirusas — mitai ir tiesa
© Sputnik
Koronavirusas — mitai ir tiesa
Tegai:
naujagimiai, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje