Karinės pratybos Rusijoje

Rusija kitąmet surengs daugiau nei keturis tūkstančius karinių pratybų

37
(atnaujinta 12:39 2018.12.04)
Kariai mokysis efektyviai prisidėti prie šiuolaikinių ginkluotų konfliktų bei nestandartinių užduočių sprendimo, teigia Rusijos gynybos ministras

VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Rusijos gynybos ministerija 2019 metais ketina surengti daugiau kaip keturis tūkstančius  pratybų ir apie 8,5 tūkstančio praktinių renginių, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu pareiškimą.

"2019 metai bus labai intensyvūs. Suplanuota daugiau kaip 4 tūkst. įvairaus masto pratybų, apie 8,5 tūkst. praktinių kovinės parengties renginių. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas kariuomenės vienetų patirties panaudojimui šiuolaikiniuose ginkluotuosiuose konfliktuose ir vadų mokymui efektyviai spręsti nestandartines užduotis", — pasakojo ministras Gynybos ministerijos posėdyje.

Pasak ministro, Gynybos ministerija tęs kariuomenės vienetų staigių patikrinimų praktiką, kadangi tokia kontrolės forma leidžia nustatyti probleminius klausimus, kurie kasdienėje veikloje nėra taip pastebimi.

Gruodžio 3 dieną Rusijos ginkluotosiose pajėgose prasidėjo žieminis kariuomenės vienetų rengimo laikotarpis. Gynybos ministras pažymėjo, kad prieš pradedant naują mokymo laikotarpį kariuomenėje buvo atliktas didelis parengiamasis darbas.

"Buvo atlikta daugiau kaip 7 tūkst. metodinių ir demonstracinių užsiėmimų, taip pat renginių, skirtų patobulinti mokymo ir materialinę bazę, parengti ginkluotę, karinę ir specialią techniką", — pridūrė Šoigu.

Posėdis su gynybos ministru įvyko antradienį Nacionaliniame gynybos valdymo centre. Jame dalyvavo kariuomenės apygardų, rūšių vadai, taip pat Tatarstano Respublikos, Primorskio krašto ir Smolensko srities vadovybės atstovai.

Su regionų atstovais ministras aptarė karių ir jų šeimos narių socialinių problemų sprendimą ir kitus klausimus.

37
Tegai:
karinės pratybos, Rusija
Dar šia tema
Šoigu papasakojo apie NATO kariuomenės didėjimą Baltijos šalyse ir Lenkijoje
Šiauliuose kariai ir civiliai dalyvavo aviacinio incidento pratybose
Ekspertas papasakojo, kaip galėtų prasidėti branduolinis karas tarp Rusijos ir JAV