Rusijos policijos pareigūno emblema, archyvinė nuotrauka.

Sankt Peterburge antrąkart per mėnesį dingo sunkvežimis su mėsos produktais

46
(atnaujinta 11:29 2018.12.25)
Vežėjo bendrovė suteikė automobilį su vairuotoju, tačiau krovinys, kuris kainavo apie 430 tūkst. rublių, nebuvo pristatytas į paskirties vietą

VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Antrąjį pareiškimą apie sunkvežimio su mėsos produktais dingimą gavo Sankt Peterburgo policija, praneša RIA Novosti su nuoroda į Regioninės vidaus reikalų ministerijos spaudos tarnybą.

Ministerijos duomenimis, pirmadienį 31 metų amžiaus komercinės organizacijos atstovas kreipėsi į Nevskio rajono policiją ir pareiškė, kad jų organizacija ir kitas juridinis asmuo pasirašė susitarimą dėl mėsos produktų pervežimo iš objekto, esančio Jelizarovo prospekte, Sankt Peterburge, į objektą Piščevikų alėjoje, Senojoje Rusioje, Žemutinio Naugardo regione.

"Vežėjo bendrovė suteikė automobilį su vairuotoju, tačiau krovinys, kuris kainavo apie 430 tūkst. rublių, nebuvo pristatytas į paskirties vietą", — sakoma pranešime.

Dėl to policija atlieka patikrinimą, sprendžiama, ar kelti baudžiamąją bylą.

Gruodžio 5 dieną regioninės policijos tarnyba pranešė, kad kelyje tarp Briansko regiono ir Sankt Peterburgo dingo sunkvežimis su 20 tonų maltos vištienos. Vairuotojas gavo prekių už 1,6 mln. rublių ir dingo kartu su kroviniu.

46
Tegai:
krovinys, vairuotojas, automobilis
Dar šia tema
Lietuvos vežėjams suteikta daugiau leidimų vežti krovinius į Rusiją
Lietuvos vežėjai įsitvirtina Europoje