Eismas Krymo tiltu, archyvinė nuotrauka.

Nuo eksploatacijos pradžios Krymo tiltu pervažiavo beveik 3,5 mln automobilių

57
(atnaujinta 13:42 2018.12.27)
Nuo eismo per Krymo tiltą pradžios pervažiavo apie 3,5 mln. automobilių, iš jų 3,2 mln. lengvųjų automobilių, apie 150 tūkst. sunkvežimių ir 40 tūkst. autobusų

VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Nuo tilto atidarymo pradžios per Kerčės sąsiaurį automobilių kelio ruožu pervažiavo apie 3,5 mln. transporto priemonių, praneša RIA Novosti.

"Nuo eismo per tiltą pradžios pervažiavo apie 3,5 mln. automobilių, iš jų 3,2 mln. lengvųjų automobilių, apie 150 tūkst. sunkvežimių ir 40 tūkst. autobusų", — skelbia "Krymo tiltas" informacinis centras.

Nuo tilto atidarymo pradžios transporto eismas vyko įprastu režimu. Žiemos laikotarpiu kelio priežiūrai nepalankiomis oro sąlygomis numatyta visa reikiama įranga.

"Naujųjų metų švenčių dienomis eismas Krymo tiltu vyks įprastu režimu. Paskirtos budinčių kelininkų brigados, atsakingi asmenys. Kelių darbuotojams nėra reikšmės — atostogos ar darbo dienos. Eismo dalyviams visada turi būti saugu kelyje", — teigė Krymo kelių priežiūros tarnybos "Taman" viršininko pavaduotojas Grigorijus Sokolas.

Tiltas iš Krasnodaro krašto į Krymą yra ilgiausias Rusijoje, jo ilgis — 19 kilometrų. Iš pradžių automobilių eismo pradžia buvo planuojama 2018 metų gruodžio mėnesį, tačiau statybos darbai buvo baigti anksčiau.

Gegužės 15 dieną Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atidarė tilto per Kerčės sąsiaurį automobilinę dalį, kuri pradėjo veikti gegužės 16 dieną. Traukinių judėjimo atidarymas tilto geležinkelio dalyje numatytas 2019 metų gruodžio mėnesį.

57
Tegai:
eismas, Krymo tiltas
Dar šia tema
Krymo tiltu pervažiavo pirmieji sunkvežimiai
Ukrainos politikas apipiltas krauju dėl skaldos Krymo tiltui
Krymas atsakė į Kijevo raginimus bausti už naudojimąsi tiltu
Sumontuotos visos Krymo tilto geležinkelio dalies atramos