Mėsos produktai, archyvinė nuotrauka

Kaliningrado srityje konfiskuota 51 kg produktų Lietuvos ir Lenkijos

63
(atnaujinta 08:05 2018.12.28)
Regioninis "Rosselchoznadzor" departamentas paskelbė, kad produktai buvo konfiskuoti dėl veterinarijos teisės aktų reikalavimų pažeidimo

VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. "Rosselchoznadzor" darbuotojai Kaliningrado srities pasienyje per savaitę sulaikė 51 kg pieno, mėsos ir žuvies produktų iš Lietuvos ir Lenkijos, teigiama bendrovės pranešime žiniasklaidai.

Trijų žmonių, kirtusių sieną automobilių kontroliniuose punktuose, bagaže buvo rasta draudžiamų produktų.

Departamento teigimu, produktai buvo konfiskuoti dėl veterinarijos teisės aktų reikalavimų pažeidimų. Prekės buvo įvežamos be gamyklos etiketės arba pažeidžiant transportavimo taisykles, taip pat be veterinarijos sertifikatų.

Fiziniams asmenims leidžiama vežti iki penkių kilogramų gyvūninės kilmės produktų jų originalioje pakuotėje, jei gamybos šalyje nustatyti reikalavimai epizootiniam saugumui užtikrinti. "Rosselchoznadzor" pabrėžia, kad Lietuva ir Lenkija nėra tokios valstybės dėl afrikinio kiaulių maro protrūkių.

Visi konfiskuoti produktai buvo grąžinti į jų gamybos šalis.

Pastaruoju metu vis dažniau pasitaiko atvejų, kai neteisėtai į Rusiją importuojami produktai iš Lietuvos. Anksčiau regioninis departamentas neįleido daugiau nei 20 tonų avižinių dribsnių iš Lietuvos į Pskovo regioną. Taip pat departamento darbuotojai sunaikino 60 kilogramų lietuviškų kriaušių, kurios yra įtrauktos į draudžiamų prekių sąrašą.

63
Tegai:
pieno produktai, mėsos produktai, Kaliningrado sritis, Lenkija, Lietuva, Rosselchoznadzor
Dar šia tema
Pirmoji grūdų partija atvyko į Lietuvą iš Krasnojarsko krašto
"Rosselchoznadzor" uždraudė Sankt Peterburge prekiauti gėlėmis iš Lietuvos
Rusijoje bus sunaikinta 20 tonų lietuviško sūrio
Rusijoje sunaikinta 60 kilogramų lietuviškų kriaušių