Agentūra RIA Novosti, archyvinė nuotrauka.

"RIA Novosti" populiariausia naujienų agentūra socialiniuose tinkluose

58
(atnaujinta 14:02 2019.01.10)
Socialinių tinklų vartotojai gruodžio mėnesį publikavo medžiagą iš ria.ru daugiau nei pusę milijono kartų

VILNIUS, sausio 10 — Sputnik. "Rossija segodnia" grupės naujienų agentūra "RIA Novosti" pripažinta populiariausia tarp rusakalbės žiniasklaidos socialiniuose tinkluose pagal paskutinio 2018 metų mėnesio rezultatus, nurodo tyrimų bendrovė BrandAnalytics.

Socialinių tinklų vartotojai gruodžio mėnesį publikavo medžiagą iš ria.ru daugiau nei pusę milijono kartų.

Cituojamų žiniasklaidos platformų "Top 100" "RIA Novosti" citavimo dalis sudarė 5,7%, o citavimo indeksas — 557,858. Į lyderių penketuką taip pat pateko "RT" rusų kalba (3,4% ir 328 000), "TASS" (3,0% ir 292 691), Lenta.Ru (3,0% ir 292 449) ir "Komsomolskaja Pravda" (2,3% ir 226 499). 

"Top 100" sudaromas, remiantis agentūrų citavimo indeksu socialinės žiniasklaidos priemonėse. Reitingas apima žiniasklaidą, UGC svetaines, tinklalapius ir kitus populiarius žiniasklaidos išteklius. Taigi, reitingas skirtas parodyti, kurie šaltiniai iš tikrųjų sudaro visuomenės informacinį lauką.

Reitingams apskaičiuoti buvo atlikta 2,37 mlrd. pranešimų, paskelbtų socialiniuose tinkluose "VKontakte", "Odnoklassniki", "Twitter", "Facebook", "Instagram", "YouTube", "G +", "Moj mir", dienoraščių, forumų, viešųjų kanalų, naujienų komentarų analizė. Pranešimai iš automatinių paskyrų į analizę neįtraukiami.

MIA “Rossija segodnja“  stendas Rytų ekonomikos forume, nuotrauka iš įvykio vietos
© Sputnik / Владимир Трефилов

"Brand Analytics" yra pirmaujanti socialinės žiniasklaidos ir žiniasklaidos stebėsenos ir analizės sistema, 2017 metų Rusijos vyriausybės Analitikos centro organizuoto konkurso "Analitika" nugalėtoja, lyderė tarp socialinės žiniasklaidos stebėjimo sistemų pagal "AdIndex 2017" reitingą.

"RIA Novosti" yra pagrindinis grupės "Rossija segodnia" informacinis resursas. Agentūra yra informacijos šaltinis daugumai "Runet" ir socialinių tinklų vartotojų. RIA.ru svetainę skaito daugiau nei keturi milijonai vartotojų kasdien. Agentūros korespondentinis tinklas apima daugiau nei šimtą pasaulio miestų.

MIA "Rossija segodnia" yra tarptautinė žiniasklaidos grupė, kurios misija yra suteikti greitą ir subalansuotą pasaulio įvykių apžvalgą, pateikti auditorijai objektyvią informaciją apie svarbiausius įvykius.

MIA "Rossija segodnia" pristato agentūros informacijos šaltinius: "RIA Novosti", "RIA Novosti Sportas", "Nekilnojamasis turtas RIA Novosti", "Prime", "RIA Novosti reitingas", "InoSMI". Užsienyje žiniasklaidos grupei atstovauja tarptautinė naujienų agentūra ir radijas "Sputnik".

"Baisus smūgis laisvei": apie rusiškų svetainių blokavimą Ukrainoje >>

58
Tegai:
vartotojai, socialinis tinklas
Dar šia tema
Pusė Vakarų šalių gyventojų mano, kad žiniasklaida yra šališka Rusijai
Simonian apie "Sputnik" žurnalistų sąrašo paskelbimą "The Times": su 1933 metais!