Gaisrininkai prie namo Nikitskio bulvare Maskvos centre, kur kilo gaisras

Maskvos centre gaisro metu žuvo keturi žmonės

71
Namas Nikitskio bulvare buvo pastatytas dar prieš revoliuciją ir priklausė kultūros paveldo objektams, jame gyvena Lietuvos aktorė Ingeborga Dapkūnaitė

VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Keturi žmonės tapo gaisro, kilusio Maskvos centre, aukomis, praneša Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerija.

Gaisras kilo viename iš butų, esančiame penktame gyvenamojo namo aukšte, adresu Nikitskio bulvaras, 12. Evakuoti pavyko 42 namo gyventojus, aštuoni iš jų — vaikai.

Сотрудники пожарной службы у здания на Никитском бульваре в центре Москвы, где произошел пожар
© Sputnik / Евгений Одиноков
Gaisrininkai prie namo Nikitskio bulvare Maskvos centre, kur kilo gaisras

Gaisras apėmė beveik dviejų tūkstančių kvadratinių metrų plotą, ugnis išsiplėtė po perdangas, kurios vėliau griuvo. Bendras griūties plotas siekė 300 kvadratinių metrų.

Šiuo atveju nustatytas aukštesnis gaisro sudėtingumo lygis. Gesinimą apsunkino tai, kad dar praėjusio šimtmečio pradžioje pastatytas pastatas turėjo medines perdangas, o daugelis butų buvo perplanuoti.

Kaip pranešė Nepaprastųjų situacijų ministerija, penktą valandą ryto (ketvirtą valandą Lietuvos laiku) gaisras buvo lokalizuotas.

Pažymima, kad įvykio vietoje buvo girdėti nedidelis sprogimas. Daroma prielaida, kad tai galėjo būti dujų likučiai sistemoje arba aerozolių balionai.

Namas, kuriame kilo gaisras, buvo pastatytas 1913 metais ir priklausė kultūros paveldo objektams. Jame buvo daugiau nei 100 butų. Televizijos kanalo "360" duomenimis, jame gyvena Lietuvos aktorė Ingeborga Dapkūnaitė bei Rusijos muzikanto Jurijaus Bašmeto dukra.

71
Tegai:
Rusija, Maskva, gaisras
Dar šia tema
JAV lėktuvas nukrito ant gyvenamųjų namų, yra žuvusiųjų