Krymo tilto geležinkelio statybos, archyvinė nuotrauka.

Gruodį bus atidarytas keleivinių ir krovininių traukinių eismas per Krymo tiltą

125
(atnaujinta 10:08 2019.02.13)
Traukinių eismą tilto geležinkelio dalimi numatyta paleisti 2019 metų gruodžio mėnesį

VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Keleivių ir krovinių vežimas geležinkeliais per Krymo tiltą į Rusijos žemyninę dalį prasidės kaip planuota — nuo 2019 metų gruodžio mėnesio, praneša RIA Novosti.

2018 metų gegužės mėnesį atidaryta Krymo tilto automobilių dalis, sujungusi pusiasalį su Rusijos žemynine dalimi. Pirmajame etape buvo paleistas lengvųjų automobilių eismas, o vėliau — sunkvežimių.

Traukinių eismą tilto geležinkelio dalimi numatyta paleisti 2019 metų gruodžio mėnesį.

"Krymo tilto geležinkelio dalis bus atidaryta, kaip planuota, šių metų gruodį. Nuo 2019 metų gruodžio mėnesio "Krymo geležinkeliai" vykdys keleivių ir krovinių vežimą geležinkeliu tarp Rusijos žemyninės dalies ir pusiasalio", — sakė Rusijos transporto ministro pavaduotojas Vladimiras Tokarevas.

Jis priminė, kad šiuo tikslu Kryme vykdomas pusiasalio geležinkelių infrastruktūros modernizavimas.

"Atliekamas remonto ir statybos darbų kompleksas. Bendrovė taip pat įgyvendina riedmenų atnaujinimo programą. Krymo geležinkeliai bus aprūpinti keleiviniais vagonais ir riedmenimis, atsižvelgiant į būtiną rezervą", — sakė Tokarevas.

"Krymo geležinkeliai" yra federalinė valstybinė įmonė, įkurta 2014 metais, po Krymo susijungimo su Rusijos Federacija. 2015 metų pabaigoje geležinkeliai buvo perduoti kaip nuosavybės kompleksas federalinei nuosavybei ir priskirti "Rosželdoro" žinybai, bet ne "Rusijos geležinkeliams".

Rusijos investicijų forumas vyksta Sočyje vasario 14-15 dienomis. MIA "Rossija segodnia" yra bendra forumo informacinė partnerė.

125
Tegai:
eismas, traukiniai, Krymo tiltas
Dar šia tema
Statybininkai įrengė paskutinį polį Krymo tilto geležinkelio atkarpoje
Ant Krymo tilto nutiesti pirmieji bėgiai
ES įvedė sankcijas šešioms bendrovėms dėl Krymo tilto statybos