Rusijos liberalų demokratinės partijos (LDPR) lyderis Vladimiras Žirinovskis

Žirinovskis parodė, kaip Rusija "padalins" Ukrainą

241
(atnaujinta 15:53 2019.04.28)
Politikas supjaustė žurnalistų jam padovanotą tortą Ukrainos teritorijos pavidalu "pagal teisybę"

VILNIUS, balandžio 28 — Sputnik. Rusijos liberalų demokratinės partijos (LDPR) lyderis, buvęs kandidatas į Rusijos prezidentus Vladimiras Žirinovskis savo VKontakte paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kur jis pjausto jam padovanotą tortą Ukrainos teritorijos pavidalu.

Tortą, simbolizuojanti dabartinę Ukrainą, politikui padovanojo televizijos kanalo "Rossija-1" žurnalistai. Šia "Ukrainą" LDPR lyderis "padalijo pagal teisybę".

Vaizdo įraše jis ironiškai pažymi, kad palieka Ukrainai tik trečdalį jos teritorijos, o visą likusią dalį jis vadina "Pietryčių Rusija", kuri apims "Novorosiją" (Naujoji Rusija) ir "Malorosija" (Mažoji Rusija).

Be to, jis siūlo pavadinti tą dalį, kuri liks Ukrainai, "Galicija".

"O čia tegul vadinasi Galicija. Štai ką aš jiems palieku. Tortas labai skanus. Jūs matote, kaip aš švelniai pjaustau ir nenoriu nieko blogo niekam. Vienas trečdalis jiems, o du trečdaliai — mums", — ironizuoja politikas.

Po vaizdo įrašu Žirinovskis parašė, kad visada laikėsi nuomonės, jog Kijevo valdžioje yra žemės, kurios niekada nepriklausė Ukrainai.

"Visa Novorosija, visos Dniepro kairiajame krante esančios teritorijos — tai Rusijos žemės! Ir jos sugrįš Maskvai", — parašė politikas.

Žirinovskio teigimu, toks teritorijos perskirstymas įvyks neišvengiamai.

241
Tegai:
Ukraina, Rusija, Vladimiras Žirinovskis
Dar šia tema
Vladimiras Žirinovskis: Lietuva bus sunaikinta karo Europoje atveju
Žirinovskis "prasitarė" apie kompleksus S-700, "apimančius visą planetą"
Lietuvos cenzūra prieš Žirinovskį