Rusijos prezidentas, Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

Televizijos kanalai tris valandas transliuos Tiesioginę liniją su Putinu

68
(atnaujinta 00:28 2019.06.19)
Tiesioginės transliacijos metu prezidentas atsakys į piliečiams svarbius klausimus apie šalies socialinį, politinį, ekonominį gyvenimą, taip pat tarptautinę situaciją

VILNIUS, birželio 18 — Sputnik. Rusijos televizijos kanalai "Pervyj kanal" ir "Rossija 1" tiesiogiai transliuos pokalbius su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu tris valandas, praneša RIA Novosti su nuoroda į minėtų kanalų spaudos tarnybas.

Prezidentas Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Никольский

Tiesioginė transliacija su Putinu prasidės birželio 20 dieną, 12:00 valandą Maskvos laiku (sutampa su Lietuvos laiku), televizijos kanaluose "Pervyj kanal", "Rossija 1", "Rossija 24", "NTV", "OTR", "Mir", radijo stotys "Majak", "Vesti FM" ir "Russkoje radio".

Tiesioginės transliacijos metu prezidentas atsakys į piliečiams svarbius klausimus apie šalies socialinį, politinį, ekonominį gyvenimą, taip pat tarptautinę situaciją.

Klausimai pradėti priimti nuo birželio 9 dienos, 08:00 valandos, Maskvoje ir tęsis iki programos pabaigos birželio 20 dieną. Kaip anksčiau pranešta Rusijos televizijos kanale, kuriame kalbama apie skambučių centro duomenis, birželio 18 dieną, 09:00 valandą, buvo gauta daugiau kaip 829 tūkst. skambučių į tiesioginę liniją su prezidentu.

Anksčiau Vladimiro Putino spaudos atstovas Dmitrijus Peskovas sakė, kad prezidentas ketina antradienį ir trečiadienį pasiruošti tiesioginiam eteriui: jis rengia referencinių medžiagų rinkinį, skaito, prireikus susisiekia su ministrais, įvairių institucijų vadovais, stebi, kiek piliečių kreipiasi.

68
Tegai:
politika, ekonomika, transliavimas, Vladimiras Putinas, Rusija
Dar šia tema
Putinas mano, kad Zelenskis yra geras aktorius
Putinas papasakojo apie prezidentą Zelenskį ir santykių su Ukraina gerinimą
Putinas pradės pokalbį su Zelenskiu "teisingomis frazėmis"