MIA Rossija segodnia ir TV kanalo RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian

Simonian įvertino portalo "Baltnews.lv" blokavimą

45
(atnaujinta 21:31 2019.07.24)
Margarita Simonian pajuokavo, kad vadovaudamasi tokia Latvijos logika, Rusija galėtų blokuoti bet kurią Europos žiniasklaidą savo šalyje

VILNIUS, liepos 24 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" ir TV kanalo "RT" vyriausioji redaktorė Margarita Simonian sukritikavo Latvijos valdžios institucijų sprendimą blokuoti portalą "Baltnews.lv".

"Neva mes "keliame grėsmę Ukrainos teritoriniam vientisumui ir nepriklausomybei". Remiasi ES. Ar teisingai suprantu, dabar mes galime blokuoti bet kurią Europos žiniasklaidą Rusijoje, jei mums atrodys, kad jos kelia grėsmę, pavyzdžiui, Tadžikistano suverenitetui?" — rašė Simonian Telegram-kanale.

Rusijos užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad Latvijos valdžios institucijų sprendimas blokuoti tinklalapį "Baltnews.lv" yra Rygos noras iš savo informacinės erdvės pašalinti nepriklausomą žiniasklaidą. 

Latvijos valdžios institucijos nusprendė blokuoti MIA "Rossija segodnia" priklausantį portalą "Baltnews.lv". Latvijos užsienio reikalų ministerijos teigimu, tinklalapis kelia grėsmę Ukrainos teritoriniam vientisumui, kenkia jos nepriklausomybei ir suverenitetui.

Domeno registratorius Latvijoje atsisakė pateikti Latvijos užsienio reikalų ministerijos raštą, kuriuo ministerija reikalavo blokuoti portalą "Baltnews.lv", ir pateikti formuluotę, pagal kurią URM priėmė tokį sprendimą.

45
Tegai:
Rusija, Latvija, Margarita Simonian
Dar šia tema
Buvęs Estijos premjeras papasakojo, kas kaltas dėl santykių su Rusija krizės
Rusijos URM pakomentavo "Baltnews.lv" blokavimą Latvijoje
Latvija nusprendė užblokuoti "Baltnews.lv"