Kaliningradas, archyvinė nuotrauka

Kaliningrado regiono gubernatorius susitiko su Lietuvos generaliniu konsulu

37
(atnaujinta 09:53 2019.08.13)
Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Kaliningrade Olegas Skinderskis baigia darbą regione, jis šias pareigas ėjo nuo 2015 metų rugpjūčio mėnesio

VILNIUS, rugpjūčio 13 — Sputnik. Susitikimas įvyko Kaliningrado regiono vyriausybėje rugpjūčio 12 dieną, pirmadienį. Apie tai pranešama Kaliningrado regiono vyriausybės svetainėje.

Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Kaliningrade Olegas Skinderskis baigia darbą regione. Jis šias pareigas ėjo nuo 2015 metų rugpjūčio mėnesio.

Antonas Alichanovas padėkojo diplomatui už ilgametį vaisingą darbą.

"Norėčiau padėkoti už jūsų indėlį palaikant gerus Kaliningrado srities ir Lietuvos Respublikos regionų santykius", — sakė gubernatorius.

"Būtent dėl ​​jūsų profesionalumo, entuziazmo ir energijos per tuos metus, kai buvote Lietuvos generaliniu konsulu Kaliningrade, pavyko palaikyti ryšius su mūsų partneriais Lietuvoje. Dėl jūsų diplomatinės patirties Lietuvos Respublikos generalinio konsulato ir Kaliningrado srities vyriausybės sąveika buvo grindžiama pasitikėjimu, atvirumu ir abipuse pagarba", — apibendrino jis.

Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Kaliningrade Olegas Skinderskis taip pat padėkojo gubernatoriui už glaudų ir vaisingą bendradarbiavimą, kuris tapo geru tarptautinių kaimyninių santykių tarp Lietuvos ir Kaliningrado srities raktu.

Be to, nuo liepos 1 dienos Kaliningrado srityje pradėjo veikti elektroninės vizos, kurias 53 šalių, tarp jų ir Lietuvos, piliečiai gali gauti nemokamai.

Naujausiais duomenimis, per mėnesį šį dokumentą gavo apie dešimt tūkstančių žmonių.

Kaip pranešė Sputnik Lietuva, liepą elektroninėmis vizomis į Kaliningrado sritį atvyko daugiau nei trys tūkstančiai užsienio piliečių. Daugiausia keliautojų atvyksta iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

37
Tegai:
Kaliningradas, Lietuva
Dar šia tema
Kaliningrado sritis: įvažiavimas atidarytas. Sputnik Lietuva žurnalisto eksperimentas
Rusija atidarė sienas: lietuviai puolė į "saldžių" kainų medžioklę
Apie 10 tūkst žmonių per mėnesį gavo e-vizas į Kaliningradą