Kaliningradas, archyvinė nuotrauka

Kaliningrade įgyvendinamas elektroninių eilių pasienyje projektas

27
(atnaujinta 11:18 2019.09.12)
Užsiimti eilę bus galima telefonu arba internetu ir nuvažiuoti iki nustatytos vietos paskirtu laiku

VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Kaliningrado valdžia ruošiasi įgyvendinti elektroninių eilių per pasienio kontrolės postus projektą, praneša RIA Novosti.

Regiono infrastruktūros plėtros viceministras Aleksejus Ržanovas teigė, kad regione labai reikia panašaus patikrinimo punktų perėjimo būdo.

Jis sakė, kad ši paslauga suteikia galimybę nuotoliniu būdu, telefonu ar internetu, užimti vietą eilėje, atvykti į ja laiku ir patogiai, nelaukiant kirsti sieną. Ministro pavaduotojas pažymėjo, kad tai nesumažina atsakomybės dėl paties sienos kirtimo, visi reikalavimai bet kokiu atveju yra vienodi.

"Vienas iš pirmųjų patikrinimo taškų, kuriame planuojama įdiegti šią sistemą, bus "Dubki" patikros punktas, kuris statomas Sovetsko mieste Rusijos ir Lietuvos kryptimi", — teigė Ržanovas.

Naujo tarptautinio patikros punkto "Dubki", didžiausio Rusijos ir Lietuvos pasienio Kaliningrado kryptimi, kurio pajėgumas yra keturi tūkstančiai transporto priemonių per dieną, statyba pradėta 2014 metų pabaigoje. Tikimasi, kad naujas sienos kirtimo punktas pradės veikti nuo 2020 metų kovo mėnesio.

27
Tegai:
eilės pasienyje, eilės, elektroniniu būdu, pasienio kontrolės punktas, siena, Kaliningradas
Dar šia tema
Pasienio pareigūnai Medininkuose sulaikė įtartiną vilkiką
Lietuvos pasienyje su Kaliningradu laikinai neveiks keturi kontrolės punktai
Laikinai neveiks keturi pasienio su Rusija kontrolės punktai