Pavelas Mamajevas (kairėje) ir Aleksandras Kokorinas pataisos namuose, archyvinė nuotrauka

Rusijos futbolininkai Kokorinas ir Mamajevas paleisti į laisvę

23
(atnaujinta 12:09 2019.09.17)
Aleksandro Kokorino patėvis paėmė sportininkus iš pataisos namų. Futbolininkai niekaip nekomentavo jų paleidimo į laisvę

VILNIUS, rugsėjo 17 — Sputnik. Futbolininkai Pavelas Mamajevas ir Aleksandras Kokorinas, taip pat jo brolis Kirilas, kurie buvo nuteisti už muštynes Maskvoje, lygtinai paleisti iš pataisos namų, praneša RIA Novosti.

Sportininkus pasitiko Kokorino patėvis Kirilas Loginovas. Jokių komentarų žurnalistams jie nepateikė.

Kaip praneša RIA Novosti, susitikimo metu Loginovas su savo visureigiu pervažiavo per koją vienam iš žurnalistų, susibūrusių aplink jo automobilį. Nukentėjusiajam teko iškviesti greitąją pagalbą, atvykęs gydytojas pasakė, kad reikia atlikti rentgeną.

Policijos pareigūnai surašė protokolą apie tai, kas įvyko, tačiau Loginovo nesulaikė.

Advokatas Jurijus Podalko teigė, kad Kokorinas pasirašė naują sutartį su futbolo klubu "Zenit", o Mamajevas turi galiojančią sutartį su "Krasnodaru".

Kokorino ir Mamajevo byla

2018 m. spalio mėnesį futbolo klubo "Zenit" puolėjas Kokorinas, "Krasnodaro" saugas Mamajevas, jaunesnysis Kokorino brolis Kirilas ir mėgėjų lygos futbolininkas Aleksandras Protasovickis Maskvos centre sukėlė riaušes.

Iš pradžių kompanija gatvėje sumušė "Pervyj kanal" laidų vedėjos vairuotoją Vitalijų Solovčiuką. Kitas konfliktas kilo kavinėje. Ten futbolininkai sumušė Rusijos ūkio ir prekybos ministerijos Automobilių ir geležinkelių vystymosi departamento vadovą Denisą Paką ir sudavė dar vienam valstybės tarnautojui Sergejui Gaisinui į veidą, kai jis bandė juos nuraminti.

Gegužės pradžioje teismas nuteisė Aleksandrą Kokoriną ir Pavelą Mamajevą kalėti atitinkamai pusantrų metų ir metus bei penkis mėnesius. Kokorino brolis Kirilas nuteistas pusantrų metų laisvės atėmimo bausme pataisos namuose, futbolininkų draugas Aleksandras Protosovickis — metams ir penkiems mėnesiams.

23
Tegai:
pataisos namai, sportininkai, futbolas, Rusija
Temos:
Sporto naujienos (76)