Krymas, archyvinė nuotrauka

Kryme padaugėjo užsienio turistų

11
(atnaujinta 10:06 2019.10.02)
Be to, komiteto vadovas pažymėjo, kad iš visų užsienio turistų Krymas tradiciškai yra paklausiausias tarp Ukrainos piliečių

VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Šiemet užsienio turistų srautas į Krymą padidėjo vidutiniškai 5 proc., sakė Krymo parlamento Turizmo, kurortų ir sporto komiteto vadovas Aleksejus Černiakas.

Krymas
© Sputnik / Сергей Мальгавко

"Per pirmuosius aštuonis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, į Krymo Respubliką atvyko beveik 5% daugiau užsienio piliečių, augimo dinamika tęsiasi. Šalių, iš kurių atvyko turistai, geografija apima 159 pasaulio šalis, tuo tarpu praėjusiais metus buvo 144 šalys", — RIA Novosti pasakojo Černiakas.

Visų pirma, pasak jo, daugiau kaip 13% (718 žmonių) išaugo turistų srautas iš JAV, Vokietijos — 7% (2643 žmonės), Prancūzijos — 24% (511 žmonių), Italijos — 17% (470 žmonių). Be to, beveik dvigubai padidėjo turistų srautas iš Vietnamo.

"Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į padidėjusį turistų srautą iš Australijos 33 proc. (156 žmonės), Indijos — taip pat 33 proc. (655 žmonės), Kinijos Liaudies Respublikos 14 proc. (3352 žmonės)", — pabrėžė Černiakas.

Be to, komiteto vadovas pažymėjo, kad iš užsienio turistų Krymas tradiciškai yra paklausiausias tarp Ukrainos piliečių. Vien per pirmuosius aštuonis šių metų mėnesius per kontrolės punktus į Krymą atvyko 900 tūkstančių turistų iš Ukrainos.

11
Tegai:
užsienio turistai, Ukraina, Krymas
Dar šia tema
Krymas tikisi, kad 2019 metais sulauks iki 7,1 milijono turistų
"The Guardian" Krymą "pripažino" Rusijos dalimi
Iki rudens pradžios Kryme apsilankė beveik 6 milijonai turistų
Mokslininkas ištirs Krymo urvų stalagmitus, kad sumodeliuotų Žemės klimatą