Sankt Peterburgas

Paraiškas dėl e-vizų į Sankt Peterburgą pateikė daugiau nei 3000 užsieniečių

53
(atnaujinta 10:12 2019.10.02)
Dokumentą nori įforminti Estijos, Latvijos, Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Filipinų, Indijos ir Kinijos piliečiai. Viza išduodama nemokamai ir galioja 30 dienų

VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Iki pirmosios elektroninių vizų į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį sistemos darbo dienos užsienio piliečiai pateikė apie tris tūkstančius paraiškų šiam dokumentui gauti. Apie tai praneša TASS.

Sankt Peterburgo turizmo plėtros komiteto pirmininkas Jevgenijus Pankevičius pažymėjo, kad tarp pareiškėjų yra Baltijos šalių, Indijos, Danijos ir Filipinų piliečiai.

FSB Sankt Peterburgo ir Leningrado srities pasienio valdyba pareiškė, kad tarp Baltijos šalių daugiausia paraiškų pateikė Estijos piliečiai.

"Turime apie 400 žmonių paraiškų iš Estijos, iš Latvijos — daugiau nei 100, taip pat iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Filipinų, Indijos, Kinijos", — pareiškė žinybos atstovas Dmitrijus Davidenka.

Nuo šių metų spalio 1 dienos apsilankyti Sankt Peterburge su elektronine viza gali 53 šalių, tarp jų ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos, piliečiai.

Vienkartinė viza išduodama nemokamai ir galioja 30 dienų. Rusijos teritorijoje užsienio piliečiai gali būti ne ilgiau kaip aštuonias paras. Jie turi teisę keliauti tik Peterburgo ir Leningrado srities ribose.

Dokumentas įforminamas ne vėliau kaip likus keturioms dienoms iki numatytos atvykimo datos.

Vasarą panašus režimas buvo įvestas Kaliningrado srityje. Naujausiais duomenimis, daugiau nei 40 tūkstančių užsieniečių gavo elektronines vizas aplankyti regioną. Dažniausiai paraiškas dokumentams gauti pateikė Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir Estijos piliečiai.

Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį
© Sputnik /
Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį
53
Tegai:
Baltijos šalys, Lietuva, Estija, Latvija, Sankt Peterburgas, Rusija, elektroninė viza
Temos:
Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)
Dar šia tema
Estija bijo prarasti dalį turistų iš Suomijos dėl Rusijos
Užsieniečiai negalės traukiniu atvykti į Sankt Peterburgą su elektronine viza
Vizos pagal naujas taisykles: ką Peterburgas darys su užsieniečių antplūdžiu?
Lietuva yra tarp šalių, kurių gyventojai daugiausia važinėja į Kaliningradą su e-viza
Estijos pasienyje su Rusija po elektroninių vizų įvedimo prognozuojamos spūstys