Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas praleido atostogas Tuvoje

Paaiškėjo, kaip Putinas švęs 67-ąjį gimtadienį

91
(atnaujinta 22:58 2019.10.04)
Rusijos vadovas švęs savo gimtadienį su artimaisiais — jis ne visada turi tokią galimybę, nes periodiškai ši data sutampa su svarbiais susitikimais tarptautiniu lygiu

VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pasakojo, kaip Rusijos vadovas švęs savo gimtadienį, praneša RIA Novosti.

Pirmadienį, spalio 7 dieną, Putinui sukaks 67 metai.

Kaip penktadienį papasakojo Peskovas, Rusijos vadovas savo gimtadienį švęs gamtoje artimiausių žmonių rate. Panašiu būdu, beje, Putinas šventė savo ankstesnį gimtadienį.

Rusijos lyderiui ne visada pavyksta praleisti savo gimtadienį su šeima ir artimaisiais, kartais ši data sutampa su įvairiais susitikimais, kai kurie jų taip pat vyksta užsienyje. Pavyzdžiui, 2017 metais Putinas tą dieną dalyvavo operatyviniame susitikime su Rusijos saugumo tarybos nariais ir telefonu kalbėjosi su kelių šalių prezidentais. O 2013 metais jis buvo Balio saloje, kur dalyvavo Azijos ir Ramiojo vandenyno bendradarbiavimo viršūnių susitikime.

Prieš trejus metus Putinui pavyko atšvęsti gimtadienį su šeima, o 2014 metais jis pirmą kartą per metus pasiėmė poilsio dieną ir išskrido į Sibiro taigą. Po dviejų dienų, kalbėdamas Sporto plėtros tarybos posėdyje, prezidentas papasakojo, kad prisivaikščiojo po kalnus ir dabar jam skauda kojas.

91
Tegai:
Dmitrijus Peskovas, gimtadienis, Rusija, Vladimiras Putinas
Dar šia tema
Kaip atostogauja Rusijos prezidentas Putinas
Videofaktas: kaip Putinas praleido atostogas Tuvoje
Rusijos vadovo atstovas spaudai pasakojo, kaip Putinas leidžia laisvalaikį