MIA Rossija segodnia ir RT kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian

Simonian pakomentavo RT puslapio su receptais pašalinimą Facebook'e

29
(atnaujinta 14:14 2019.10.18)
Pasak MIA "Rossija segodnia" ir "RT" vyriausios redaktorės Margaritos Simonian, rusai gyvena šalyje, kurią "nugalėjo Amerikos cenzūra"

VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" ir "RT" kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian pakomentavo RT "Russian Kitchen" su rusiškais receptais puslapio blokavimą "Facebook'e".

"Barščiai, majonezas, krapai, pyragėliai — visa tai pasirodė kaip masiškai siunčiamos nepageidaujamos žinutės, kurios pažeidžia Cukerbergo kovos su nepageidaujamomis žinutėmis taisykles. O viskas prasidėjo nuo to, kad visų administratorių paprašė nurodyti gyvenamąją vietą. Mes gyvename šalyje, kurią nugalėjo Amerikos cenzūra. Pripraskite prie šios minties", — rašė Simonian Telegram kanale.

Neseniai paaiškėjo, kad socialinis tinklas ištrynė šio projekto puslapį. Anot "Russia Beyond" vyriausiojo redaktoriaus Vsevolodo Pulios, puslapis turėjo 40 tūkst. sekėjų. Iš pradžių administratoriai gavo pranešimą, kad iš šio puslapio neva masiškai buvo siunčiamos nepageidaujamos žinutės, o po trijų dienų jis buvo ištrintas be perspėjimo.

Anot Pulios, socialinio tinklo techninė pagalba neatsako.

Gegužės mėnesį "Facebook" paskelbė apie 100 paskyrų, tariamai susijusių su Rusija, panaikinimą.

Sausio mėnesį "Facebook" ištrynė apie 500 paskyrų, tarp jų septynis agentūros "Sputnik" puslapius.

29
Tegai:
Facebook, RT, Margarita Simonian
Dar šia tema
Lavrovas užstojo agentūrą "Sputnik" ir TV kanalą "RT"
Rusijos ir Prancūzijos URM aptarė "RT" ir Sputnik padėtį
Simonian išjuokė Trampo "Twitter" žinutę su "Sputnik" žurnalisto citata