Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas

Lavrovas: Rusijos ir JAV dialoge nėra pažangos

12
(atnaujinta 11:42 2019.11.01)
Rusijos užsienio reikalų ministras pažymėjo, kad iš Rusijos pusės esama pakankamai iniciatyvų, tačiau jos nesulaukia teigiamos reakcijos iš JAV

VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad kol kas nepastebima pažangos tarp Rusijos ir JAV dialoge dėl strateginio stabilumo, praneša RIA Novosti.

"Netrūksta mūsų iniciatyvų, kurios leistų įtraukti mūsų Amerikos partnerius į abipusiškai pagarbų ir lygiavertį dialogą. Tačiau reakcija į šias iniciatyvas kol kas visai neteikia vilčių. Rusijos ir Amerikos dialoge dėl svarbiausios temos — strateginio stabilumo — pažangos dar nėra", — pasakė Lavrovas interviu televizijos kanalui "Rossija 24".

Interviu fragmentas buvo parodytas televizijos kanalo eteryje.

"Nepastebima ir dar viena sisteminga iniciatyva, kurią mūsų prezidentas pateikė susitikime su Trampu, turiu omenyje verslo tarybos, kurią sudarytų 5–6 aukščiausių privačių įmonių atstovai iš abiejų pusių, sukūrimą. Jau beveik trejus metus mes tuo užsiimame, kol kas niekas nepavyksta", — pridūrė jis.

Rusijos ir JAV prezidentai Vladimiras Putinas ir Donaldas Trampas susitarė sudaryti patariamąją verslo tarybą iš abiejų šalių verslo bendruomenių atstovų per susitikimą Helsinkyje.

12
Tegai:
Sergejus Lavrovas, JAV, Rusija
Dar šia tema
Buvęs Prancūzijos premjeras sankcijas Rusijai pavadino betikslėmis
Jūs laikykitės: kaip NATO ketina gelbėti Baltijos šalis nuo Rusijos
Baltijos šalys, ramiai miegokit, kol JAV jus "bombarduoja"