JAV prezidentas Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Rusijos URM papasakojo apie JAV reakciją į Trampo pakvietimą į Maskvą

46
(atnaujinta 12:11 2019.11.07)
Pasak Rusijos užsienio reikalų viceministro Sergejaus Riabkovo, Rusijos prezidentas pakvietė Donaldą Trampą apsilankyti Maskvoje vyksiančiuose 75-ųjų Pergalės metinių minėjimo renginiuose

VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų viceministras Sergejus Riabkovas pareiškė, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino kvietimas JAV prezidentui Donaldui Trampui į Maskvą, susijęs su 75-ųjų Pergalės metinių minėjimu, buvo priimtas su susidomėjimu, tačiau išsamesnės informacijos apie JAV prezidento planus nėra.

"Vladimiras Vladimirovičius Putinas pakvietė JAV prezidentą apsilankyti Maskvoje, tai susiję su artėjančiomis 75-osiomis Pergalės metinėmis. Šis kvietimas buvo priimtas su susidomėjimu. Šiuo metu mes neturime išsamesnės informacijos apie JAV prezidento planus. Manome, kad šalys, kurios buvo antihitlerinės koalicijos dalis, be abejo, atsižvelgiant į šio įvykio logiką ir svarbą, galėjo būti pristatytos aukščiausiu lygiu per iškilmes, kurios planuojamos gegužę Maskvoje", — cituoja Riabkovą RIA Novosti.

Anksčiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kalbėdamas apie pasaulio lyderių atvykimą į Rusiją per 75-ąsias Didžiojo Tėvynės karo pergalės metines, sakė, kad tai jų reikalas, atvykti ar ne, o Rusijos pareiga — pakviesti.

46
Tegai:
Rusija, JAV, Vladimiras Putinas, Donaldas Trampas
Dar šia tema
Estija atsisakė įleisti Rusijos laivą į savo teritorinius vandenis
Politologas paaiškino, kodėl Estijos prezidentė pakvietė Putiną į Tartu
Estijos URM vadovas rekomendavo Kaljulaid nevykti į Maskvą gegužės 9 dieną