Liberalų demokratų frakcijos vadovas Vladimiras Žirinovskis

Žirinovskis pasiūlė Lukašenkai "suvienyti Rusiją ir Baltarusiją"

89
(atnaujinta 23:15 2019.11.15)
Rusijos liberalų demokratų frakcijos vadovas atkreipė dėmesį į tai, kad Baltarusijos prezidentas jau yra seniausias vadovas Europoje — jis beveik 25 metus vadovauja šaliai

VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Baltarusijos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai laikui bėgant tampa vis sunkiau vadovauti šaliai, geriausias variantas jam — "suvienyti Rusiją ir Baltarusiją", mano Rusijos Valstybės Dūmos Liberalų demokratų frakcijos vadovas Vladimiras Žirinovskis.

"Lukašenkai laikui bėgant tampa vis sunkiau vadovauti Baltarusijai. Jis jau yra seniausias vadovas Europoje — jis valdo beveik 25 metus. Ir Vakaruose jo nepriima, ir Rytuose ne viskas sekasi: jis nori, kad Rusijos rinka Baltarusijai būtų lyg sava, tokios pačios kainos, bet tuo pat metu Minskas vykdys nepriklausomą užsienio politiką. Kaip tai gali būti?" — savo Telegram kanale parašė Žirinovskis.

Politiko teigimu, geriausias šiuo metu variantas Lukašenkai — tapti šiuolaikišku baltarusišku Bogdanu Chmelnickiu ir pagaliau suvienyti Rusiją ir Baltarusiją.

Anksčiau Žirinovskis pareiškė, jog Baltarusija ir Ukraina suklestės, kai taps vieninga valstybe su Rusija. Politikas pažymėjo, jog žmonės šiose teritorijoje jau nuo senų laikų gyveno kartu, o dabar reikia tik atkurti tai.

89
Tegai:
Vladimiras Žirinovskis, Aleksandras Lukašenka, Baltarusija, Rusija
Dar šia tema
Žirinovskis parodė, kaip Rusija "padalins" Ukrainą
Žirinovskis išvadino Lenkiją Antrojo pasaulinio karo kaltininke
Žirinovskis palygino situaciją JAV su TSRS žlugimu
Žirinovskis apkaltino ukrainiečius nenoru turėti savo valstybę