Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas, archyvinė nuotrauka

Puškovas išjuokė Kijevo "fantazijas" apie Krymo "susigrąžinimą"

(atnaujinta 00:40 2019.12.05)
Pasak Rusijos senatoriaus Aleksejaus Puškovo, JAV neturi nei jėgų, nei noro padėti Ukrainai "susigrąžinti" Krymą

VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas savo Twitter paskyroje pakomentavo Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio ir užsienio reikalų ministro Vadimo Pristaikos pareiškimus apie galimą JAV ir NATO įtraukimą į Krymo "sugrąžinimą" Kijevui ir konflikto Donbase sprendimą.

Sevastopolio uostas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Мальгавко

Anksčiau Zelenskis interviu Prancūzijos žiniasklaidai teigė, kad tarptautinio formato sukūrimas dalyvaujant Ukrainai, Rusijai ir JAV gali tapti platforma diskusijoms apie Krymo "susigrąžinimą". Savo ruožtu Pristaika paskelbė Kijevo ketinimą įtraukti NATO į konflikto Donbase sprendimą.

"Kijevas nori su JAV pagalba susigrąžinti Krymą, o su NATO pagalba susigrąžinti Donbasą. Ar tai įmanoma? Teisingas atsakymas — ne", — rašė Puškovas.

Pasak jo, JAV neturi nei jėgų, nei noro padėti Ukrainai "susigrąžinti" Krymą, o NATO "net nebandys" grąžinti jai Donbaso.

"Visa tai — Kijevo fantazijos", — padarė išvadą senatorius.

Krymas tapo Rusijos regionu 2014 metų kovo mėnesį po referendumo, įvykusio po Ukrainos perversmo. Susijungimui su Rusija pritarė 96,77 proc. Krymo rinkėjų ir 95,6 proc. Sevastopolio gyventojų.

Tegai:
Aleksejus Puškovas, Ukraina, Krymas, Rusija
Dar šia tema
Zacharova pakomentavo Ukrainos pasirengimą "priimti porą Rusijos regionų"
Puškovas pakomentavo Zelenskio žodžius apie JAV pagalbą dėl Krymo
Dėl Krymo Lietuva yra pasirengusi kryžiaus žygiui prieš "Apple"