Margarita Simonian, RT ir MIA Rossija segodnia vyriausioji redaktorė, archyvinė nuotrauka

Simonian pakomentavo Stouno žodžius apie pasitikėjimą RT

(atnaujinta 13:17 2019.12.13)
Anksčiau Stounas teigė, kad naujienas stebi tik per RT, nes Amerikos žiniasklaidoje nėra nieko, išskyrus propagandą

VILNIUS, gruodžio 13 — Sputnik. "Rossija segodnia" ir RT televizijos kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian pakomentavo amerikiečių režisieriaus ir scenaristo Oliverio Stouno (Oliver Stone) pareiškimą, kad jis tiki RT labiau nei Šiaurės Amerikos žiniasklaida, praneša RIA Novosti.

Stounas pasakojo apie RT, kalbėdamas Argentinos UMET universitete, kur jam buvo suteiktas daktaro laipsnis. Anot "Prensa Latina", režisierius teigė, kad naujienas stebi tik per RT, nes Amerikos žiniasklaidoje nėra nieko, išskyrus propagandą.

"Ne atsakydamas į mūsų klausimą, ne mūsų prašymu ir net ne mūsų akivaizdoje. Man patinka mūsų auditorija", — "Telegram" kanale rašė Simonian.

Vilijamas Oliveris Stounas (William Oliver Stone) — amerikiečių kino režisierius, prodiuseris ir scenaristas, pelnęs daugybę apdovanojimų. Jis gavo pirmąjį "Oskarą" už geriausiai pritaikytą filmo "Vidurnakčio ekspresas" (angl. "Midnight Express") scenarijų, dar du — kaip filmų "Būrys" (angl. "Platoon") ir "Gimęs liepos ketvirtąją" (angl. "Born on the Fourth of July") režisierius. Stounas žinomas ir dėl dokumentinių kūrinių — pavyzdžiui, 2017 metais jis išleido savo keturių dalių filmą apie Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, o šiemet režisierius pristatė filmą "Atskleisti Ukrainą" (angl. "Revealing Ukraine").

Tegai:
JAV, RT, Margarita Simonian
Dar šia tema
Simonian pakomentavo nuomos sutarties su Sputnik Estija nutraukimą
Simonian atsakė kongresmenui, nepatenkintam įstatymu dėl užsienio žiniasklaidos agentų