Simferopolio geležinkelio stotis

Traukinius Krymo lydės maršas "Slavės atsisveikinimas"

(atnaujinta 21:50 2019.12.17)
Pirmasis traukinys į Krymą tiltu per Kerčės sąsiaurį keliaus iš Sankt Peterburgo gruodžio 23 dieną

VILNIUS, gruodžio 17 — Sputnik. Traukinius, išvykstančius iš Sevastopolio ir Simferopolio Sankt Peterburgo ir Maskvos link, tradiciškai lydės maršas "Slavės atsisveikinimas", agentūrai RIA Novosti pasakojo Krymo geležinkelio spaudos tarnyba.

Pirmasis traukinys į Krymą tiltu per Kerčės sąsiaurį keliaus iš Sankt Peterburgo gruodžio 23 dieną (Nr. 7/8). Dar keturi dviejų aukštų traukiniai su kupė ir SV vagonais kursuos iš Maskvos į Simferopolį ir atgal (Nr. 27/28), eismo pradžia numatyta gruodžio 24 dieną. Traukiniai iš Maskvos į Sevastopolį pradės kursuoti 2020 metų pavasarį.

"Išvykstant tolimojo susisiekimo traukiniais iš Sevastopolio ir Simferopolio, traukinių stotyse tradiciškai skambės maršas "Slavės atsisveikinimas", — rašoma spaudos tarnybos pranešime.

Krymo geležinkeliai priminė, kad 1912 metais sukurtas maršas "Slavės atsisveikinimas", kurį parašė Vasilijus Agapkinas, vykstant traukiniams iš Simferopolio į Maskvą, buvo tarybinių laikų tradicija.

Traukinių susitikimą Simferopolyje lydės daina, skirta Krymo sostinei "Simferopolis — Krymo vartai", o Sevastopolyje — miesto himnas "Legendinis Sevastopolis".

Tegai:
traukinys, Krymo tiltas
Temos:
Rusijos tiltas į Krymą (46)
Dar šia tema
Per parą buvo parduota daugiau nei 5 tūkst. traukinio bilietų į Krymą ir atgal
Puškovas išjuokė Kijevo "fantazijas" apie Krymo "susigrąžinimą"
Nufilmuotas Krymo tiltu važiuojantis dviaukštis traukinys