MIA Rossija segodnia ir RT televizijos vyriausioji redaktorė Margarita Simonian

Simonian sureagavo į Sputnik neįleidimą į ekonomikos forumą

(atnaujinta 12:32 2020.02.27)
Vasario 21 dieną MIA "Rossija segodnia" iš organizacinio komiteto gavo laišką, kuriame Sputnik atstovo buvo paprašyta atsisakyti dalyvauti renginyje

VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" ir RT televizijos vyriausioji redaktorė Margarita Simonian kreipėsi į Graikijos prezidentą dėl Sputnik atstovo neįleidimo į ekonomikos forumą.

"Delfų forumas rengiamas globojant Graikijos prezidentui, ir aš turiu jam klausimą: kada politinė cenzūra grįžo į demokratijos tėvynę?" — sakė Simonian RIA Novosti, komentuodama situaciją.

Praėjusiais metais tarptautinė agentūra Sputnik susitarė dėl informacinės partnerystės su kasmetinio ekonomikos forumo, kuris vyks Graikijoje kovo 5–8 dienomis, organizatoriais.

Piketas Sputnik Estija žurnalistams palaikyti
© Sputnik / Виталий Белоусов

Organizatoriai pasiūlė, kad diskusijos "Rusijos ir JAV bei Europos Sąjungos santykių įvertinimas: nauja pradžia ar nesibaigiantys kontrastai?" moderatorius būtų Sputnik atstovas. Tačiau vasario 21 dieną MIA "Rossija segodnia" iš organizacinio komiteto gavo laišką, kuriame Sputnik atstovo buvo paprašyta atsisakyti dalyvauti renginyje, "atsižvelgiant į daugybę pranešėjų ir rėmėjų protestų".

Pranešime taip pat pažymėta, kad steigėjai yra "100 proc. finansuojami iš privačių šaltinių ir labai priklauso nuo įmokų". Į prašymą nurodyti konkrečius nepatenkintus dalyvius norint išspręsti visus ginčus prieš forumą, buvo duotas kategoriškai neigiamas atsakymas.

Tegai:
Sputnik, Margarita Simonian
Temos:
Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (93)
Dar šia tema
Tolstojus aptars Sputnik Estija situaciją su ESBO generaliniu sekretoriumi
Šalin cenzūrą: šalia Estijos ambasados Maskvoje surengtas piketas Sputnik paremti
Maskvoje vyko piketas "Sputnik Estija" darbuotojams apginti