Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

Putinas įvertino bandymus suabejoti Krymo tapatybe

(atnaujinta 19:22 2020.03.18)
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasveikino Krymo gyventojus su pusiasalio prisijungimo prie Rusijos metinėmis

VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad bandymai suabejoti Krymo tapatybe kelia nuostabą, ir pareiškė, jog tą supranta ir tie, kas šias abejones išreiškia, rašo RIA Novosti.

Krymas
© Sputnik / Алексей Мальгавко

Rusijos prezidentas pasveikino Krymo gyventojus su pusiasalio prisijungimo prie Rusijos metinėmis.

"Noriu pasveikinti jus su šiandienos įvykiu. Šis įvykis yra tikrai reikšmingas visai šaliai, ypač, manau, Sevastopoliui, Krymui. Labai svarbus įvykis įvyko prieš šešerius metus: buvo pasirašytas susitarimas dėl Krymo ir Sevastopolio susivienijimo su Rusija", — sakė prezidentas susitikimo su visuomene Sevastopolyje metu.

Putinas pažymėjo, kad tai yra sąžiningas ir, kaip parodė gyvenimas, ilgai lauktas įvykis tiek Krymo, tiek visos Rusijos atžvilgiu.

"Žmonės tada padarė sąmoningą pasirinkimą, tokį ryškų, kad bandymai suabejoti tuo pirmiausia sukelia nuostabą, o paskui šypseną. Manau, kad tie, kurie bando tai padaryti, patys suvokia bet kokių tokio pobūdžio bandymų absurdiškumą", — sakė Vladimiras Putinas.

Prieš šešerius metus Krymo Respublika ir Sevastopolis oficialiai tapo naujaisiais Rusijos Federacijos subjektais. To pagrindu tapo Kryme surengto referendumo rezultatai. Kovo 18-oji Kryme yra poilsio diena.

Tegai:
Rusija, Krymas, Vladimiras Putinas
Dar šia tema
Politologas: Didžioji Britanija nepripažįsta Krymo statuso iš arogancijos
Ukraina sugalvojo būdą surengti "vietos rinkimus" Kryme
JAV tiki, kad Krymą ištiks Baltijos šalių likimas. Ir istorijos pabaiga
Kryme pagrįsta, kad sąvoka "pusiasalio okupacija" yra klaidinga