Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas apsilankė Komunarkos ligoninėje

Peskovas papasakojo, kodėl Putinas pasisveikindamas neatsisako paspausti ranką

(atnaujinta 15:01 2020.03.25)
Atsakydamas į prašymą patikslinti, ar prezidentui rekomenduojama atsisakyti šio įpročio, Putino atstovas spaudai sakė: "Turime pripažinti, kad jis nedažnai lankosi tokiose viešose vietose"

VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, net esant koronaviruso plitimo sąlygoms, neatsisako įpročio paspausti ranką savo pašnekovui, sakė prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas. 

"Nežinau, kodėl, negaliu jums paaiškinti. Bet prezidentas, bendraudamas su savo pašnekovais, tą ir toliau daro. Savaime aišku, naudodamas visas apsaugos ir dezinfekcijos priemones", — RIA Novosti cituoja Peskovo atsakymą į klausimą, kodėl prezidentas net epidemijos metu neatsisakė įpročio paspausti ranką.

Lankydamasis Komunarkos ligoninėje jis rankos paspaudimu pasveikino šios medicinos įstaigos, kurioje buvo įsteigtas koronaviruso karantino centras, vyriausiąjį gydytoją.

Atsakydamas į prašymą patikslinti, ar prezidentui rekomenduojama atsisakyti šio įpročio, Putino atstovas spaudai sakė: "Turime pripažinti, kad jis nedažnai lankosi tokiose viešose vietose".

Koronavirusas Europos šalyse
© Sputnik /
Koronavirusas Europos šalyse

 

Tegai:
Vladimiras Putinas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (920)