Johnny Deppas ir Amber Heard. Archyvinė nuotrauka

Pomidoras, Hanibalas, terjerai ir kiti Deppo skyrybų ypatumai

16
(atnaujinta 11:33 2016.08.20)
Australijos ministras pirmininkas Barnebis Džoisas nejaučia kaltės, dėl Deppo ir Heard skyrybų.

VILNIUS, geg 26 — Sputnik. Australijos ministras pirmininkas Barnebis Džoisas paneigė kaltinimus, jog jis galėjo netiesiogiai išprovokuoti skyrybas tarp Johnny Deppo ir Amber Heard, rašo Ria Novosti su nuoroda į naujienų agentūrą The Sydney Morning Herald.

"Aš niekada nesimėgausiu santykių plyšimu, ir jokios įtakos neturi priešiškumas, kuris, galbūt, buvo pastebėtas bendravime tarp mūsų su ponu Deppu", — Australijos politiką cituoja SMH.

Ketvirtadienį žiniasklaida pranešė, kad Heard pateikė teismui ištuokos pareiškimą "dėl neišsprendžiamų prieštaravimų". Australijos celebrity – menedžeris Maksas Marksonas papasakojo, kad Džoisas gali būti netiesiogiai kaltas dėl šių skyrybų. Jo nuomone, situacija su jokšyro terjeru, priklausančiu Depp-Heard porai, buvo neįtikėtinai stresinė. Jei tik ministras pirmininkas "neužpultų jų šunų, pora dabar gyventų laimingą šeimyninį gyvenimą".

Balandį Australijos teismo buvo pašalinti du kaltinimai Amber Heard dėl neteisėto šunų pervežimo, kas jai grėsė dešimties metų kalėjimo bausme arba 195 tūkstančių bauda.

Savaitės pradžioje tarp Deppo ir Džoiso kilo barnis. Aktorius pareiškė, kad politikas panašus į pomidorą. Džoisas į tai atsakė, kad jau senai pamiršo kas tas Deppas, bet anas vis mini jį. Baigdamas ministras pirmininkas padarė išvadą, kad panašus į filmo "Ėriukų tyla" pagrindinį herojų Hanibalą Lekterį, kuris sėdi Deppo galvoje ir vis "tampo stygas".

16