Johnny Deppas ir Amber Heard. Archyvinė nuotrauka

Pomidoras, Hanibalas, terjerai ir kiti Deppo skyrybų ypatumai

18
(atnaujinta 11:33 2016.08.20)
Australijos ministras pirmininkas Barnebis Džoisas nejaučia kaltės, dėl Deppo ir Heard skyrybų.

VILNIUS, geg 26 — Sputnik. Australijos ministras pirmininkas Barnebis Džoisas paneigė kaltinimus, jog jis galėjo netiesiogiai išprovokuoti skyrybas tarp Johnny Deppo ir Amber Heard, rašo Ria Novosti su nuoroda į naujienų agentūrą The Sydney Morning Herald.

"Aš niekada nesimėgausiu santykių plyšimu, ir jokios įtakos neturi priešiškumas, kuris, galbūt, buvo pastebėtas bendravime tarp mūsų su ponu Deppu", — Australijos politiką cituoja SMH.

Ketvirtadienį žiniasklaida pranešė, kad Heard pateikė teismui ištuokos pareiškimą "dėl neišsprendžiamų prieštaravimų". Australijos celebrity – menedžeris Maksas Marksonas papasakojo, kad Džoisas gali būti netiesiogiai kaltas dėl šių skyrybų. Jo nuomone, situacija su jokšyro terjeru, priklausančiu Depp-Heard porai, buvo neįtikėtinai stresinė. Jei tik ministras pirmininkas "neužpultų jų šunų, pora dabar gyventų laimingą šeimyninį gyvenimą".

Balandį Australijos teismo buvo pašalinti du kaltinimai Amber Heard dėl neteisėto šunų pervežimo, kas jai grėsė dešimties metų kalėjimo bausme arba 195 tūkstančių bauda.

Savaitės pradžioje tarp Deppo ir Džoiso kilo barnis. Aktorius pareiškė, kad politikas panašus į pomidorą. Džoisas į tai atsakė, kad jau senai pamiršo kas tas Deppas, bet anas vis mini jį. Baigdamas ministras pirmininkas padarė išvadą, kad panašus į filmo "Ėriukų tyla" pagrindinį herojų Hanibalą Lekterį, kuris sėdi Deppo galvoje ir vis "tampo stygas".

18
Lietuvos geležinkelių pastatas, archyvinė nuotrauka

"Lietuvos geležinkeliai" išsikrausto istorinio pastato Vilniuje

(atnaujinta 14:54 2020.07.10)
Ilgus metus LTG simboliu buvęs pastatas Mindaugo gatvėje bus perduotas Lietuvos visuomenei. Skaičiuojama, kad bendrovei tai leis sutaupyti daugiau nei 700 tūkst. eurų per metus

VILNIUS, liepos 10 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" (LTG) paliks istorinį pastatą Vilniuje ir perduos jį valstybei. Apie tai pranešama įmonės Facebook paskyroje.

"Bendrovės pagrindiniame administraciniame pastate dirbantys žmonės iki metų pabaigos persikels į Vilniaus stoties teritorijoje esančius įvairius pastatus, o ilgus metus bendrovės simboliu buvęs pastatas Mindaugo g. 12 bus perduotas Lietuvos visuomenei", — skelbiama pranešime.

Kaip pažymi LTG, šiuolaikiškos bendrovės poreikiams pastatas Mindaugo gatvėje jau nėra tinkamas, tačiau Vilniaus panoramą puošiantys "rūmai" galėtų puikiai tarnauti kaip viešbutis ar kitas visuomenei atviras objektas.

Tuo tarpu bendrovės administracija persikelia į Vilnius Connect teritoriją Geležinkelio gatvėje.

Вид на здание Литовские железные дороги в Вильнюс
"Lietuvos geležinkelių" pastatas Mindaugo g. 12

"Per pusmetį išsikelsime iš pastato, dauguma įsikurs arčiau geležinkelio — ir tiesiogine, ir juridine prasme. Įmonių buveinės bus įregistruotos Geležinkelio gatvėje esančiuose LTG pastatuose. Aplink geležinkelio stotį įsikurs ir didžioji dalis Mindaugo g. dirbusių darbuotojų. Jau dabar šalia stoties turime įrengę 40 mobiliųjų darbo vietų — bet kuris LTG darbuotojas pasirinktą dieną gali rezervuotis darbo vietą ir ten dirbti", — savo Facebook paskyroje praneša bendrovės Komunikacijos direktorius Mantas Dubauskas. 

Skaičiuojama, kad išsikėlus iš Mindaugo gatvės, bendrovė gali sutaupyti daugiau kaip 700 tūkst. eurų per metus.

Pastatą Mindaugo gatvėje suprojektavo rusų ir lenkų architektas Tadeušas Marija Rostvorovskis. XX amžiuje jis priklausė Polesės geležinkelio direkcijai. 

Saulius Skvernelis, archyvinė nuotrauka

Liepos pabaigoje Skvernelis išeina trijų savaičių atostogų

(atnaujinta 14:51 2020.07.10)
Be to, ministras pirmininkas pasiima dar dvi papildomas poilsio dienas: praėjusį kartą Skverneliui teko grįžti iš atostogų, nes prasidėjo COVID-19 pandemija

VILNIUS, liepos 10 — Sputnik. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis liepos pabaigoje išeis trijų savaičių atostogų.

Atitinkamą dekretą šiandien, liepos 10 dieną, pasirašė prezidentas Gitanas Nausėda. Dekreto kopija paviešinta Prezidentūros tinklalapyje.

Prezidento dekrete nurodoma, kad Skvernelis atostogaus nuo liepos 20 iki rugpjūčio 7 dienos. Liepos 17 dieną, penktadienį prieš atostogas, ministrui pirmininkui taip pat suteikiama papildoma poilsio diena.

Dar vieną poilsio dieną Skvernelis yra suplanavęs rugpjūčio 28 dieną.

Per atostogas premjerą liepos 17-ąją ir liepos 20–26 dienomis pavaduos finansų ministras Vilius Šapoka, nuo liepos 27 dienos iki rugpjūčio 7 bei rugpjūčio 28 dieną — energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

Anksčiau premjeras sakė, kad vasarą planuoja ilsėtis Lietuvoje, bei ragino ir šalies piliečius šiemet ilsėtis tėvynėje.

Praėjusį kartą, kovo mėnesį, ministrui pirmininkui teko sugrįžti iš atostogų Ispanijoje, nes tuo metu kaip tik prasidėjo pandemija.

Tegai:
atostogos, Saulius Skvernelis