Kauno oro uostas. Archyvinė nuotrauka

Greita, patogu, saugu Lietuvos oro uostai pasitinka žiemos sezoną

84
(atnaujinta 18:30 2016.11.01)
Žiemos sezono metu Lietuvos oro uostai pasiūlys keletą naujų krypčių, o slidinėjimo gerbėjų laukia skrydis į Alpių pašonėje esantį Grenoblį.

VILNIUS, lapkr 1 — Sputnik. Iš Vilniaus oro uosto žiemos sezono metu bus galima nuskristi į Islandijos sostinę Reikjaviką, Lydsą, Maltą ir Barį, o iš Kauno skrydžiai bus vykdomi į Norvegijos miestus (Stavangerį, Bergeną, Olesiundą), praneša Vilniaus savivaldybė.

Be to, sausį turėtų apsidžiaugti ir kalnų slidinėjimo gerbėjai, nes jiems bus pasiūlytas skrydis į Prancūzijos Alpių pašonėje esantį Grenoblį.

Skrydžiai iš Kauno

Kauno oro uoste atnaujinti skrydžiai į Londono Stanstedo oro uostą (jie vasaros sezono metu nebuvo vykdomi), o taip pat į tarp lietuvių vis labiau populiarėjantį Izraelio Eilato kurortą prie Raudonosios jūros.

Neseniai pradėti vykdyti skrydžiai į Eindhoveną.

Žiemos sezonas oficialiai prasidėjo spalio 30 dieną ir tęsis iki kitų metų kovo pabaigos. Jo metu oro linijos koreguoja savo skrydžių kryptis ir intensyvumą.

Žiemos sezonas pakeis ir skrydžių iš Palangos oro uosto tvarkaraštį. Iki naujo šiltojo sezono stabdomi keliautojų susidomėjimo sulaukę skrydžiai į Kijevą, Minską, Varšuvą ir Maskvą.

Per devynis 2016 metų mėnesius Vilniaus oro uostas aptarnavo daugiau kaip 2 893 tūkstančius, Kauno — 492 tūkstančius, Palangos — 173 tūkstančius keleivių.

84
Temos:
Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (64)
Dar šia tema
Vilniaus oro uostas pasirengęs pasitikti tėvus su mažais vaikais
Palangos oro uostas — ketvirtas tarp Europos mažųjų oro uostų
Simboliška: 30 dieną Vilniaus oro uostas sitiko 30 mln keleivį
Discussion