Lietuvos zoologijos sodo gyventojas. Archyvinė nuotrauka

Zoologijos sodas Kalėdų proga dovanoja 20% nuolaidą

13
(atnaujinta 12:34 2016.12.02)
Ar esate matę, kaip sniegu džiaugiasi snieginiai leopardai ar šiauriniai elniai? O ar galėtumėte pagalvoti, kad ledinis vanduo ruoniui ypač patinka? Visą gruodžio mėnesį Lietuvos zoologijos sodas dovanoja galimybę pamatyti, kaip žiema džiaugiasi sodo gyventojai su 20% nuolaida.

VILNIUS, gruod 2 — Sputnik. Lietuvos zoologijos sodas Kaune Kalėdų proga dovanoja galimybę pamatyti, kaip gyvūnai džiaugiasi žiema. Visą gruodžio mėnesį, įskaitant šventines dienas ir savaitgalius norintys aplankyti zoologijos sodo gyventojus turės galimybę padaryti tai su 20% nuolada, praneša zoologijos sodo spaudos tarnyba.

"Daugelis nustemba sužinoję, kad sodas dirba ištisus metus, net per šventes. Žiema ne išimtis! Kai kuriems sode esantiems gyvūnams žiema yra pats mėgstamiausias ir tinkamiausias metas", — teigia Lietuvos zoologijos sodo Komunikacijos ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Andriuškaitė.

Zoologijos sodo darbuotojai oficialiame tinklalapyje siūlo susiplanuoti savo apsilankymą, nes žiemos metu gyvūnus pristato skirtingu metu.

Обитатели Литовского зоопарка в зимний период
Zoologijos sodo gyventojai žiemos sezono metu

Žiemą kai kurie gyvūnai pasijunta savo stichijoje — jiems nebereikia slėptis nuo saulės, kaitros, jie gali mėgautis žemesne temperatūra ir iškritusiu sniegu.

Žiemą susipažinsite su šiauriniais elniais, atkeliavusiais į sodą iš Kalėdų senelio šalies Suomijos. Šie gyvūnai dar kitaip žinomi kaip Kalėdų senelio transportas — tai šiauriniai elniai, kurie Kalėdų naktį traukia senelio roges. Žiemą apsilankę sode taip pat pamatysite snieginius leopardus, amūrinius tigrus, snieginius ožius, korsakus ar arktinius vilkus. Šie gyvūnai būna gražiausi žiemą, jų kailis tampa daug puošnesnis. Net mums įprastos, miškuose lakstančios lapės, žiemą tampa išties karališkai gražios. Taip pat zoologijos sode vyksta ir žiemai pritaikyti žvėrelių pristatymai.

"Žiema zoologijos sode — tai išskirtinė galimybė išvysti gyvūnus kitokius — vienus pakeitusius kailiuką, kai kuriuos visai nebijančius sniego, o trečius besimėgaujančius šaltuku", — kviečia zoologijos sodo darbuotojai.

Be gyvūnų, visą gruodį, zoologijos sode lankytojai, žinoma, galės išvysti ir Kalėdines dekoracijas. Šiuo metu sodas jau papuoštas net 4236 kalėdinėmis lemputėmis.

13
Dar šia tema
Susipažinkime su nauju Zoologijos sodo gyventoju — žirafa Nino
Gero apetito: zoologijos sodo gyvūnams surinkta 13 tonų gilių
Atšvęskime pasaulinę gyvūnų globos dieną zoologijos sode