Kalėdų karavanas. Archyvinė nuotrauka

Į kelionę iškeliauja Kalėdų karavanas

83
(atnaujinta 16:00 2016.12.12)
Švenčių metų reikia atsižvelgti į artimųjų poreikius ir norus, kad galėtume tinkamai parinkti jiems dovaną. Seniausia šalyje labdaros akcija "Kalėdų karavanas" tikrai žino, ko reikia žmonėms. Žinoma, sveikatos. O kokia sveikata be sporto?

VILNIUS, gruod 6 — Sputnik. Trečiadienį, gruodžio 7 dieną, iš Vilniaus pradės savo kelionę po visą Lietuvą "Kalėdų karavanas".

"Kalėdų karavanas" — tai didžiausios žiemos šventės proga surengtas Lietuvos olimpinio komiteto (LTOK) ir bendrovės  "Coca-Cola HBC Lietuva" bendras projektas, skirtas aprūpinti Lietuvos mokyklas sporto inventoriumi.

17-ajam Kalėdų karavanui startą duos šio projekto iniciatoriai ir partneriai LTOK bei bendrovė "Coca-Cola HBC Lietuva", Lietuvos plaukikė, pasaulio rekordininkė ir olimpinė čempionė Lina Kačiušytė, olimpiečiai irkluotojai Ričardas Nekrošius ir Milda Valčiukaitė, lengvosios atletikos atstovės Airinė Palšytė ir Diana Lobačevskė ir kviečia visus jungtis bei šalies mokykloms padovanoti joms taip reikalingo sporto inventoriaus, praneša portalas madeinvilnius.com.

Maratonininkė Diana Lobačevskė kviečiu visus norinčius prisidėti prie akcijos.

Šiais metais karvanas nuvažiuos per aštuonis Lietuvos miestus. 12:00 valandą karavanas išvažiuos iš Vilniaus ir jau tą pačią dieną 17:00 sporto dovanos atkeliaus į Prienus.

Kalėdų karavaną išlydėti taip pat ketina ilgamečiai projekto globėjai prezidentas Valdas Adamkus ir jo žmona Alma Adamkienė. Jau daugelį metų Kalėdų karavanas nuosekliai padeda Lietuvos mokyklų moksleiviams kurti geresnes sąlygas sportuoti.

83
Temos:
Linksmų Kalėdų! (102)
Dar šia tema
Kalėdų dovana Vilniui: eismo greitis aplinkkelyje — 90 km/h
Kalėdų dvasia keliauja po visą Europą
Prezidentė kviečia į Kalėdinę mugę
Obama įžiebė atsisveikinimo Kalėdų eglę
Zoologijos sodas Kalėdų proga dovanoja 20% nuolaidą
Discussion