Pasienis. Archyvinė nuotrauka

Teks mokėti išankstinę valstybės sienos kirtimo laiko rezervaciją

106
(atnaujinta 16:25 2017.01.02)
Atskiri mokesčiai, kurie įsigaliojo nuo šių metų pradžios, numatyti lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams.

VILNIUS, saus 2 — Sputnik. Nuo 2017 metų pradžios numatomas mokestis už išankstinę valstybės sienos kirtimo laiko rezervaciją, praneša Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Mokesčio dydis už vienkartinę registraciją — 4,80 eurų krovininėms transporto priemonėms (numatomas  pervedimo mokestis — 0,20 Eur) ir 1,00 euras lengvosioms transporto priemonėms (numatomas pervedimo mokestis — 0,15 eurų).

Lietuvos-Baltarusijos pasienyje. Archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Mokestis bus mokamas rezervuojant vietą internetu www.ltsiena.lt kreditinėmis kortelėmis ar per elektroninės bankininkystės sistemą (banklink).

Išankstinė registracija neprivaloma, ši paslauga teikiama tik jos pageidaujantiems.

Besiregistruojantiems internetu būtina atkreipti dėmesį, kad Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos gali panaikinti eilės rezervaciją ir atvykusios į palaukimo zoną ar palaukimo aikštelę transporto priemonės nebus įleidžiamos į pasienio kontrolės punktą be eilės, jeigu bus nustatyta, kad transporto priemonės valstybinis numeris (be išimties visos raidės, skaičiai ir simboliai), nurodytas rezervacijos metu, neatitinka faktinio transporto priemonės numerio.

Direkcijai, tikrinant duomenų atitiktį ir nustačius, kad rezervacijos metu nurodytas klaidingas ar neesamas telefonas, rezervacija bus panaikinta.

106
Tegai:
mokestis, pasienis, Lietuva
Dar šia tema
Baltarusis sukėlė skandalą Lietuvos pasienyje
Vokietija sugriežtins migrantų judėjimo kontrolę Šveicarijos pasienyje
Kremliuje išreiškė susirūpinimą dėl "turbulencijos" Rusijos pasienyje
Discussion