Senjorai užsiima joga. Archyvinė nuotrauka

Stabtelsite ramybės akimirkai: nemokami jogos užsiėmimai vilniečiams

618
(atnaujinta 18:51 2017.01.09)
Bet kokio amžiaus sostinės svečiai ir gyventojai gali nemokamai aplankyti jogos užsiėmimus, kurie vyks iki rudens pirmadieniais ir antradieniais Pranciškonų rūmuose.

VILNIUS, saus 9 — Sputnik. Nemokami jogos užsiėmimai vyks Vilniuje iki 2017 metų rugsėjo mėnesio Pranciškonų rūmuose (Trakų gatvė 9/1, 116 salėje), praneša Vilniaus savivaldybė.

Kiekvieną pirmadienį proekto organizatoriai "City Yoga" rengs nemokamus jogos užsiemimus visiems norintiems, o antradieniais —  specialius jogos užsiėmimus senjorams.

"Joga — tai būdas pailsėti fiziškai bei psichologiškai, nusiraminti, kartu lavinti kūną ir siekti proto aiškumo. Šios pratybos — tai puiki proga išbandyti jogą naujokams ir prasmingai praleisti vakarą pažengusiems", — sako projekto "City Yoga" organizatoriai.

Projekto "City Yoga" organizatoriai nori skatinti sveikos gyvensenos idėją ir pasiūlyti metodą, padedantį pailsėti po dienos darbų ir atgauti jėgas. Jų teigimu, pratimai nebus sudėtingi, tačiau efektyvūs, o kiekvieną užsiėmimą lydės meditacija.

Organizatoriai drąsina pratybose apsilankyti ir tiems, kurie niekada nežinojo, ką reiškia žodis asana arba prana. Nesvarbus ir amžius, įsitikinimai, ar sveikatos būklė.

Pratybas ves jogos instruktoriai — Baltijos "Gyvenimo meno" labdaros ir paramos fondo savanoriai.

618
Tegai:
joga, Pranciškonų rūmai, City Yoga, Lietuva
Dar šia tema
Jogos kelnių paradas — moterų protestas prieš vyro nuomonę