Tarnybinis policijos automobilis po avarijos. Nuotrauka iš įvykio vietos

Avarijoje žuvo policijos pareigūnas

58
(atnaujinta 12:18 2017.01.25)
Susidūrus skubių siuntų mikroautobusui ir tarnybiniam policijos automobiliui, vienas policininkas žuvo, kitas — sužeistas.

VILNIUS, saus 24 — Sputnik. Kelyje Pagėgiai-Klaipėda į eismo įvykį pateko tarnybinis policijos automobilis, žuvo pareigūnas, praneša Policijos departamentas.

Pranešimas apie eismo įvykį buvo gautas šiandien 13:56.

Pirminiais duomenimis, skubių siuntų mikroautobusas išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su tarnybiniu automobiliu Škoda Yeti.

Eismo įvykio metu žuvo tarnybinį automobilį vairavęs Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato vyriausiasis patrulis Tomas Srūgis (gimęs 1982 metais).

Полицейский Томас, что погиб в аварии
Žuvęs avarijos metu policininkas Tomas

Eismo įvykio metu taip pat sužeistas Pagėgių policijos komisariato tyrėjas (gimęs 1973 metais), kuris išvežtas į ligoninę. Į ligoninę taip pat išvežtas ir sužeistas mikroautobuso vairuotojas.

Tarnybinis policijos automobilis važiavo į B lygio iškvietimą dėl mokykloje išdaužto lango.  

"Netekome savo šeimos nario, visos policijos bendruomenės vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Tomo artimiesiems", — teigia policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. 

Tai jau 34-as policijos pareigūnas, žuvęs tarnybos metu, atgavus Nepriklausomybę.

58
Tegai:
eismo įvykis, avarija, Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatas, Tomas Srūgis, Lietuva
Dar šia tema
Policijos pareigūno žūtis: taktinės klaidos, nesuteikta pirmoji pagalba
Discussion