Naujasis airBaltic orlaivis  Bombardier CS300. Archyvinė nuotrauka

Naujasis "airBaltic" orlaivis puošia žurnalo viršelį

42
(atnaujinta 08:50 2017.02.03)
Orlaivis "Bombardier CS300", kuriuo oro linijų bendrovė užtikrins vežėjo augimą ir suteiks keleiviams daugiau komforto, aprašytas viename didžiausių informacijos ir paslaugų teikėjų pasaulio aviacijos rinkoje — "Air Transport World" žurnale.

VILNIUS, vasario 3 — Sputnik. Baltijos šalių oro linijų bendrovė "airBaltic" tapo pagrindine "Air Transport World" (ATW), vieno didžiausių informacijos ir paslaugų teikėjų pasaulio aviacijos rinkoje, žurnalo istorija, praneša Vilniaus oro uostas.

Naujasis "airBaltic" orlaivis "Bombardier CS300" puošia ATW vasario mėnesio žurnalo numerio viršelį, o pačiame žurnale publikuota visa informacija apie "airBaltic" lėktuvų atnaujinimo poveikį oro linijų bendrovės kainoms, augimui ir naujiems maršrutams.

Oro linijų bendrovė "airBaltic" su naujuoju "Bombardier CS300" jau įveikė 100 skrydžių, kurių trukmė — daugiau nei 200 valandų. Modernizuotas skrydžių bendrovės lėktuvų parkas su "Bombardier CS300" užtikrins vežėjo augimą — bent 10 naujų maršrutų ir 16% daugiau parduodamų bilietų 2017 metais.

2016 metais "airBaltic" skrydžius į Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestus pasirinko daugiau nei 2,89 milijono keleivių — 10% daugiau nei 2015 metais.

Taip pat per 2016 metus bendrovė įvykdė 48 872 skrydžius — 2% daugiau nei 2015 metais. Apkrovos koeficientas, kuris parodo keleivių skaičiaus ir turimų vietų proporciją, išaugo iki 74%, arba, palyginti su ankstesniais metais, — 3%.

Vasaros sezono metu, kuris prasidės 2017 metų kovo 26 dieną, "airBaltic" pristatys 10 naujų maršrutų ir 16% daugiau bilietų bei taip patobulins susisiekimą su Baltijos regiono šalimis.

Visą "airBaltic" skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

42
Tegai:
skrydžiai, Bombardier CS300, oro uostas, "Air Transport World" (ATW), airBaltic
Temos:
Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (70)
Dar šia tema
Vilniaus-Vienos oro tiltas mini 25-ąsias metines
Vilniaus oro uosto vidų jau galima pamatyti Google žemėlapyje
Lietuvos oro uostai 2016-aisiais pasiekė rekordinį keleivių skaičių
URM: Lietuvos piliečiai dėl "AirBaltic" incidento nenukentėjo
Lietuvos policija, archyvinė nuotrauka

Lietuvoje sulaikyta nužudymu įtariama moteris

(atnaujinta 09:43 2020.11.30)
Šeštadienį gatvėje rastas vyro kūnas su smurto žymėmis galvoje. Įtariamoji buvo rasta kitą dieną

VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Kaišiadoryse buvo sulaikyta žmogžudyste įtariama moteris, pranešė Lietuvos policija.

Šeštadienį apie 09:20 Ligoninės gatvėje rastas vyro, gimusio 1972 metais, kūnas su smurto žymėmis galvoje.

Sekmadienį policija sulaikė ir uždarė į areštinę įtariamąją, gimusią 1978 metais.

Kūno radimo dieną policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo.

Tegai:
nužudymas, policija, Lietuva
Dar šia tema
Šiaurės vakarų Lietuvoje autobuso stotelėje vyras sumušė berniuką
Atvykę į iškvietimą dėl sugyventinių ginčo, pareigūnai rado neteisėtą ginklą ir narkotikų
Širvintų rajone neblaivūs vyras ir moteris vienas kitą sužalojo peiliu
Kalėdinės eglutės, archyvinė nuotrauka

Čaplinskas įvertino COVID-19 infekcijos riziką perkant eglutę

(atnaujinta 09:23 2020.11.30)
Pasak jo, apsipirkimas atviroje erdvėje esančioje rinkoje yra daug saugesnis nei uždarame prekybos centre

VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Buvęs Užkrečiamųjų ligų ir AIDS (ULAC) vadovas Saulius Čaplinskas įvardijo ar tikslinga drausti prekiauti eglutėmis dėl COVID-19 atvirose erdvėse, apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.

"Nuo kalėdinių eglučių ar mišku kvepiančių eglių šakų, kaip ir jomis atvirose erdvėse prekiaujančių ar jas perkančių žmonių, laikantis gerai žinomų saugumo priemonių (laikytis fizinio atstumo ir dėvėti kaukę) rizikos užsikrėsti COVID-19 ligą sukeliančiu virusu praktiškai nėra", — rašo jis.

Čaplinskas pabrėžė, kad reikia stengtis būti uždarose, nepakankamai vėdinamose patalpose, kuriose yra daug žmonių, nes tokiose patalpose, per kurias plinta virusas, gali susidaryti aerozoliai.

"Jų prisikvėpavus, ilgai būnant tokioje patalpoje, galite užsikrėsti. Tuo tarpu eglučių prekyba atviroje erdvėje (lauke) bus nepavojinga, nes aerozolius greitai išsklaido net menkiausias vėjas", — paaiškino jis.

Čaplinskas pažymėjo, kad šiuo požiūriu prekybos eglutėmis apribojimai bus per dideli, nes jie nėra reikalingi, tačiau kartu atims iš žmonių šventinę nuotaiką, nors Kalėdas ir Naujuosius metus jie jau turi švęsti namuose.

Visoje Lietuvoje vyriausybė atšaukė masines šventes esant epidemiologinei situacijai. Savivaldybės stengiasi kuo protingiau papuošti miestus, nes vietiniai gyventojai ir turistai gatvėmis gali vaikščioti tik mažomis grupėmis. Kalėdinių eglučių įžiebimas transliuojamas per televiziją.

Lietuvoje nustatyta daugiau kaip 60 tūkstančių koronaviruso atvejų. Mirė daugiau nei 490 pacientų. Dabar respublika yra karantine. Nors jis buvo pratęstas iki gruodžio 17 dienos imtinai.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 62,7 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei 1,4 milijono žmonių mirė.

Tegai:
koronavirusas, Saulius Čaplinskas
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvoje nuo pandemijos labiau nukentėjo moterys
Biologė apibrėžė pagrindinį vakcinų nuo koronaviruso trūkumą