JAV karinio laivyno karinis laivas USS Hue City (CG-66). Archyvinė nuotrauka

Draugiškas JAV karinio laivo "vizitas" Klaipėdoje

59
JAV karinio laivo įgula susitiks su Klaipėdos miesto meru, Karinių jūrų pajėgų vadovybe, be to, organizuos labdaros ir socialinius renginius.

VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Vasario 6-10 dienomis Klaipėdos uoste "lankosi" Jungtinių Amerikos Valstijų karinio laivyno laivas "USS Hue City" (CG-66), praneša Krašto apsaugos ministerija.

Eskadrinio minininko "USS Hue City" apsilankymas Klaipėdoje parodo besitęsiančias JAV karinių pajėgų pastangas stiprinti ryšius su NATO sąjungininkais ir regioniniais partneriais, siekiant bendro tikslo: užtikrinti taiką ir stabilumą Baltijos regione.

Viešnagės Klaipėdoje metu laivo vadas ir jį lydinti delegacija susitiks su Klaipėdos miesto meru, Karinių jūrų pajėgų vadovybe, vyks kiti oficialūs renginiai. 

Klaipėdoje viešinti JAV laivo įgula kartu su Lietuvos karinių jūrų pajėgų kariais lankysis vieni kitų kariniuose laivuose.

Jau tapo tradicija, kad į Klaipėdą atvykusių JAV karinių laivų įgulos organizuoja labdaros, socialinius ir kitus renginius.

Vasario 7 dieną laivo įgula lankysis Klaipėdos vaikų globos namuose "Rytas", kur kartu su Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų kariais neatlygintinai atliks smulkius globos namų remonto ir dažymo darbus. Taip pat surengs sporto ir laisvalaikio renginį vaikų globos namų "Rytas" vaikams.  

"USS Hue City" (CG-66) yra "Ticonderoga" klasės eskadrinis minininkas. Laivas pavadintas mūšio, kuris vyko Vietnamo karo metu, vardu.

Klaipėda – Lietuvos jūros vartai
© Sputnik /
Klaipėda – Lietuvos jūros vartai
59
Tegai:
USS Hue City, karinis laivas, JAV kariai, Klaipėdos uostas, NATO, Klaipėda, Lietuva
Dar šia tema
Ar Baltarusija pasitrauks iš Baltijos šalių uostų
Lietuvoje pirmą kartą SGD perkrautos į mažos apimties laivą
Klaipėdos uoste švartuojasi NATO priešmininiai laivai
Ministrai pasidomės, kaip užtikrinamas Klaipėdos uosto saugumas