Ženklas pasienio zonoje, archyvinė nuotrauka

Pasienietis vairavimą išgėrus ir kyšio siūlymą bus atleistas tarnybos

34
(atnaujinta 12:16 2017.02.14)
Vištyčio užkardoje tarnaujantis kinologas po vieno incidento, kai irgi "pasižymėjo" neblaivus, jau buvo išmestas iš darbo, tačiau po teismo buvo priimtas atgal

VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Prie vairo neblaivus įkliuvęs ir policininkus papirkti bandęs pasienietis kinologas bus atleistas iš tarnybos, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Policija informavo, kad sekmadienį paryčiais Vilkaviškio rajono Vištyčio miestelyje buvo sustabdytas automobilis "Audi A4". Jį vairavo 27-erių VSAT Pagėgių rinktinės Vištyčio užkardoje tarnaujantis kinologas M. M. Pareigūnas buvo be uniformos, ne tarnybos metu.

Vilkaviškio policijos pareigūnai jam nustatė 1,14 promilės girtumą. Tada siekdamas išvengti administracinės atsakomybės pasienietis policininkams pasiūlė 50 eurų kyšį. Dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas.

VSAT pareigūno darbovietėje, tai yra Pagėgių rinktinėje, pradėtas tarnybinis patikrinimas. Rinktinės vadovų teigimu, šis pasienietis artimiausiu metu turėtų būti atleistas iš tarnybos.

M. M. darbą pasienyje jau buvo kartą praradęs. 2015 metų birželį jis buvo atleistas už pareigūno vardo pažeminimą. Būdamas neblaivus vyras Vištytyje išspyrė kito asmens automobilio žibintą. Tiesa, tuomet pasienietis su nukentėjusiuoju susitaikė, atlygino nuostolius, todėl byla kinologui buvo nutraukta.

Iš darbo VSAT atleistas pasienietis kreipėsi į Kauno apygardos administracinį teismą. 2015 metų spalį teismas patenkino jo skundą ir atleidimą iš VSAT pripažino neteisėtu. Pasienietis buvo grąžintas į pareigas.

34
Tegai:
neblaivus vairavimas, pasienietis, kinologas, kyšis
Dar šia tema
Korupcija įtariami Kalėjimų departamento pareigūnai nušalinti nuo pareigų
"Kauno regiono kelių" vadovai įtariami piktnaudžiavimu
Pas Masiulį rasti teisėsaugos pažymėti pinigai