Dizaineris Juozas Statkevičius, archyvinė nuotrauka

Dizaineris Statkevičius ištrynė įrašą su raginimu bėgti Lietuvos

123
(atnaujinta 11:48 2017.02.22)
Dizaineris Juozas Statkevičius parašė emocionalų teiginį: "dar kartą mąstau lėkti iš čia! Iš šalies, kur nacionalinis patiekalas — kitas lietuvis!!!"

VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Vienas žymiausių šalies drabužių dizainerių Juozas Statkevičius, kuriam Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LŽVS) lyderis Ramūnas Karbauskis patikėjo parengti tautinių drabužių eskizus, ištrynė iš socialinio tinklo Facebook įrašą su socialinės ir ekonominės situacijos šalyje kritika.

Šią žinutę Statkevičius paskelbė vasario 19-ą dieną.

Iš pradžių dizaineris užduoda retorinius klausimus: "Kam ta mūsų Lietuva? Kad Seimo narius išlaikyt kurie visus priverstinai išvaro emigracijon?".

Vėliau Statkevičius trumpai aprašė situaciją Lietuvoje. Anot jo, per 25 Nepriklausomybės metus neįvyko jokių pasiketimų, "tik į blogą pusę".

Baigė žinomas dizaineris patarimu "krauti lagaminą, čia nebus! Ir jums patariu! Varome iš čia! Nes ateis laikas, kai neišleis! Varome!".

Скриншот удаленного сообщения Юозаса Статкявичюса
Ištrintas Juozo Statkevičiaus postas

Savo pranešimu Statkevičius sukėlė didelę polemiką. Daugelis spaudė "Like" mygtuką, atsirado ir tų, kurie jį kritikavo. Tačiau įrašas buvo ištrintas.

Režisierius bei scenaristas Jonas Banys kreipėsi į Statkevičiaus gerbėjus su žodžiais "važiuokit visi iš čia kuo greičiau ir netrukdykite mums čia ramiai išsišluoti savo kiemą. Postas surinko virš tūkstančio "Like", o taip pat daugybę komentarų, kriuose žmonės palaikė autorių.

Vėliau Statkevičius parašė, kad tokiu būdu "padeda žurnalistams kapeikų užkalti", o "kaip yra iš tiesų — visi žino".

123
Tegai:
Juozas Statkevičius, Lietuva
Dar šia tema
"Microsoft" prašo išimčių JAV prezidento įstatyme dėl emigrantų
Emigrantai grįžtų į Lietuvą dėl dvigubos pilietybės
Jaunų emigrantų padaugėjo keturiais tūkstančiais
Lietuvos emigraciją gali sumažinti tokie procesai kaip Brexit
Discussion