Vaikas su morka, archyvinė nuotrauka

Akcija "Sodinčius": pripratinkime vaikus prie sveikos mitybos

9577
(atnaujinta 12:13 2017.03.16)
Šiandien Lietuvoje startuoja socialinės atsakomybės projektas "Sodinčius", kuriuo metu 20 vaikų darželių gaus modernius šiltnamius

VILNIUS, kovo 1 — Sputnik. Šiandien prasideda "IKI" prekybos tinklo socialinės atsakomybės projekto "Sodinčius" naujas etapas.

"Vaikų darželius iš visos Lietuvos kviečiame registruotis konkurse iki kovo 12 dienos", — skelbia prekybos tinklas savo internetiniame tinklalapyje.

Balsavima už dalyvius prasidės kovo 13 dieną ir tęsis iki balandžio 2-osios.

O jau balandžio 5 dieną "Sodinčiaus" organizatoriai paskelbs 20 laimingųjų vaikų darželių, kurie gaus po modernų šiltmnamį.

"Sodinčiaus" tikslas pripratinti vaikus prie sveikos mitybos. Vaikai išmoks ne tik auginti vaisius ir daržoves, bet ir sveikai valgyti.

Projekto organizatorių teigimu, šiltnamiuose darželių darbuotojai kartu su vaikais galės auginti ir prižiūrėti daržoves, juose galės būti rengiamos pamokėlės ir įvairūs užsiėmimai.

Be to, tikslas išauginti vieną ar kitą daržovę gali padėti sutelkti darželio bendruomenę, o vaikus paskatinti domėtis juos supančiu pasauliu, sveikatai naudingomis daržovėmis, leisti įgyti naudingų ir sveikam jų vystymuisi pasitarnauti galinčių žinių.

Kaip dalyvauti?

Prekybos tinklo rengiamame konkurse norintys dalyvauti darželiai kviečiami registruotis internete adresu www.sodincius.lt.

Užsiregistravusių darželių auklėtinių laukia užduotis — nupiešti savo svajonių šiltnamį ir sugalvoti jam pavadinimą. Už labiausiai patikusius piešinius savo balsą internete galės atiduoti visi gyventojai ir tokiu būdu nulemti laimėtojus.

9577
Tegai:
sveika mityba, sveikata, daržovės, vaisiai, akcija, vaikų darželiai, vaikai, Lietuva
Dar šia tema
Sostinės tėveliai gali patogiai užregistruoti vaikus į darželius
Vilniuje atsirado naujas vaikų darželis iš modulinių patalpų
Nuo kito rugsėjo 100 eurų kompensaciją gaus visi nepatekę į darželius