Gintaro papuošalai, archyvinė nuotrauka

Parodoje "Amber Trip" bus pristatytas dviejų kilometrų gintaro vėrinys

84
(atnaujinta 13:26 2017.03.07)
Baltijos juvelyrikos parodoje, kuri vyks Vilniuje kovo 8-11 dienomis, organizatoriai sieks nustatyti rekordą ir parodyti dviejų kilometrų gintaro vėrinį

VILNIUS, kovo 7 — Sputnik. Vilniuje kovo 8-11 dienomis vykstančios XIV tarptautinės Baltijos juvelyrikos parodos "Amber Trip 2017" metu bus siekiama Lietuvos rekordo, pristatant dviejų kilometrų ilgio gintaro vėrinį, rašo portalas madeinvilnius.com.

Unikalią progą pamatyti ilgiausią gintaro papuošalą parodos dalyviai turės "Amber Trip" atidarymo dieną, kovo 8-ąją, 12 val. Savanoriai pradės skaičiuoti vėrinio ilgį per patį parodos atidarymą.

Paroda "Amber Trip" vyks "Litexpo" centre.

Paroda šiais metais subūrė 120 verslo atstovų iš 50 šalių, tarp jų — iš Baltijos valstybių, Ukrainos, Čekijos, Vokietijos, Danijos, Lenkijos, Vengrijos, Rusijos, Turkijos, Italijos. Kaip ir kasmet, "Amber Trip" pritrauks šimtus pirkėjų iš viso pasaulio.

"Amber Trip" taip pat vyks tarptautinis juvelyrikos meno konkursas "Nature Morte", kuriuo siekiama pristatyti juvelyriką kaip šiuolaikinio meno sritį ir propaguoti įdomiausius juvelyrikos meno kūrinius, dalyvaus virš 50 juvelyrų.

Apie "Amber Trip" parodą

"Amber Trip" parodoje — profesionalūs juvelyrai ir dizaineriai, gamybos organizatoriai ir praktikai, juvelyrikos pramonės atstovai, technologinių prietaisų ir įrenginių gamintojai.

Renginyje pristatomos naujausios juvelyrikos pramonės technologijos, tendencijos gintaro ir juvelyrikos dirbinių rinkoje bei naujausi pasaulio profesionalių juvelyrų darbai. Apie 40% parodos ploto užima juvelyrikos dirbiniai, apie 60% — gintaras.

Geologų duomenimis, virš 90% visų pasaulyje žinomų gintaro klodų glūdi rytiniame Baltijos jūros pakraštyje.

"Amber Trip" parodos organizatoriai siekia, kad Baltijos auksas garsintų Lietuvą visame pasaulyje, ir pristatyti pasauliui Lietuvos bei užsienio juvelyrikos atstovus, padėti jiems susirasti naujų verslo partnerių ir rinkų.

84
Tegai:
juvelyrika, gintaras, paroda, Vilnius
Temos:
Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)
Dar šia tema
Italų fotografas surengė parodą apie Latvijos nepiliečių problemas
Siūlo kelias nuo pluošto iki audinio: interaktyvi paroda Vilniuje