Daiktai spintoje, archyvinė nuotrauka

Atnešk nereikalingą daiktą ir padėk našlaičiams

39
(atnaujinta 16:02 2017.03.09)
Pilietinis projektas "Aš už Lietuvą!" skelbia akciją — tereikia atnešti nereikalingą, tačiau geros kokybės daiktą ir taip padėti našlaičiams ir beglobiams vaikams bei už tai gauti aplinkai draugišką maišelį

VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Pilietinis projektas "Aš už Lietuvą!" kartu su Aplinkos ministerija skelbia geronoriškumo akciją "Atnešk seną daiktą — gauk aplinkai draugišką maišelį!", kurios tikslas padėti VšĮ "Vaikų ir paauglių socialiniame centre" gyvenantiems našlaičiams ir beglobiams vaikams.

Akcijos organizatoriai kviečia susitvarkyti savo spintas ir atnešti nebereikalingų, tačiau dar geros kokybės drabužių, batų, rankinių, žaislų, knygų ir kita.

Aplinkos ministerija ragina neteršti aplinkos ir neišmesti naudotų daiktų, o dovanoti juos vaikų globos namų auklėtiniams.

"Jūsų atnešti daiktai ar žaislai gali suteikti daug džiaugsmo globos namuose gyvenantiems vaikams", — ragina akcijos organizatoriai.

Mainais už atneštą daiktą Aplinkos ministerija įteiks ekologišką krepšelį.

Kaip pasiruošti, ką ir kur atsinešti

Organizatoriai prašo nešti tik švarius ir dar geros kokybės (nors ir dėvėtus) drabužius, batus, žaislus, knygas ir kitus daiktus vaikams nuo 3 iki 18 metų. Daiktus reikia supakuoti į maišelius.

Surinktus daiktus reikia nešti adresu: Vilnius, Jakšto gatvė, 4 į 118 kabinetą.

Akcija vyksta iki balandžio 28 dienos.

39
Tegai:
beglobiai, našlaičiai, seni daiktai, akcija, vaikai, Aplinkos ministerija, Lietuva
Dar šia tema
Akcija "Sodinčius": pripratinkime vaikus prie sveikos mitybos
Akcijos "Kaminukas" rezultatai: virš 80 pažeidėjų
Policininkai rengia akciją "Parašyk Lietuvos vardą kitaip"