AirBaltic boingas 737-53S, archyvinė nuotrauka

Nauja kryptis: "airBaltic" pradėjo skrydžius Vilniaus į Miuncheną

97
Naujasis maršrutas iš Lietuvos ir Vokietijos suteiks keliautojams daugiau galimybių

VILNIUS, kovo 28 — Sputnik. Pirmadienį, oro linijų bendrovė "airBaltic" pradėjo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Miuncheną, praneša Vilniaus oro uostas.

"Naujasis maršrutas iš Vilniaus į Miuncheną prisidės prie jau vykdomų skrydžių šia kryptimi iš Rygos bei sustiprins bendrovės poziciją Baltijos šalių regione", — sakė "airBaltic" vyresnysis susisiekimo viceprezidentas Wolfgang Reuss.

Lietuvos oro uostų Komercijos direktorės Jūratės Baltrušaitytės teigimu, "airBaltic" skrydžiai iš Vilniaus suteiks galimybę greitai ir patogiai pasiekti "Skytrax" apdovanojimuose keleivių geriausiai Europoje įvertintą Miuncheno oro uostą.

Боинг 737 авиакомпании AirBaltic, архивное фото
Oro linijų bendrovės "AirBaltic" boingas 737

"Šis miestas turistams pasirodys žavus tiek vasarą, tiek žiemą, o verslo keliautojai galės taupyti savo laiką dėl tiesioginio skrydžio. Neabejojame, kad keliautojai įvertins naujojo skrydžio privalumus", — sakė Baltrušaitytė,  

Skrydžiai naujuoju maršrutu bus vykdomi tris kartus per savaitę, "Boeing 737" lėktuvais. Kelionės trukmė — 2 valandos 5 minutės. Bilietas į vieną pusę kainuos nuo 39 eurų, įskaitant oro uosto mokesčius ir rinkliavas.

97
Tegai:
airBaltic, Miunchenas, Vokietija, Lietuva, Vilnius
Temos:
Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (74)
Dar šia tema
Vilniaus oro uoste veikia grįžtamojo ryšio matuoklis
Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu veiks dažnas susisiekimas su Kaunu
Lietuvos oro uostai pirmauja visame Baltijos regione
Obuolys

Gydytoja išsklaidė penkis populiarius mitus apie valgymą vakare

(atnaujinta 19:48 2021.04.16)
Daugelis žmonių, bandančių numesti svorio, stengiasi į patiekalus nedėti prieskonių ar pradeda bado streiką, jei prieš dieną suvalgė per daug, tačiau tai neteisinga, mano mitybos specialistė

VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Amerikiečių dietologė ir mitybos specialistė Račel Pol (Rachel Paul) Instagram papasakojo apie mitus, susijusius su valgymu po penktos valandos vakaro.

Ji pažymėjo, kad daugelis žmonių, bandančių numesti svorio, stengiasi į patiekalus nedėti prieskonių ir padažų. Tačiau, pasak dietologės, tai neteisinga. Pol mano, kad maistu svarbu mėgautis, todėl ji rekomenduoja naudoti nedidelius kiekius įvairių skonio stipriklių.

Be to, mitybos specialistė mano, kad neprivalgyti per vakarienę yra žalinga. Ji ragina į vakarinį racioną įtraukti daug baltymų turinčius maisto produktus, daržoves ir augalinius riebalus.

Kartu ji pabrėžė, kad saldumynai vakaro valandomis nėra draudžiami, tačiau jie turi tilpti į jūsų per dieną suvartojamų kalorijų normą.

Gydytoja taip pat paragino kiekvieną dieną eiti miegoti tuo pačiu metu ir stengtis laikytis režimo. Jos nuomone, bloga savijauta dėl sveiko miego trūkumo ir nuovargio prisideda prie noro suvalgyti ką nors kenksmingo.

Mitybos specialistė padarė išvadą, kad neturėtumėte pradėti bado streiko, jei prieš dieną suvalgėte per daug, nes "tai neveikia".

Tegai:
sveika mityba
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai
Gulbės

Aplinkosaugininkai draudžia šerti laukinius paukščius

(atnaujinta 18:36 2021.04.16)
Gamtos išteklių apsaugos skyriaus viršininko teigimu, žmonės pagelbėti gamtai bei paukščiams gali ir kitais būdais, tarkim, įrengti ir iškelti inkilus, surinkti šiukšles

VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Aplinkos apsaugos departamentas primena žmonėms, kad yra draudžiama šerti laukinius gyvūnus.

"Vien praėjusią žiemą į Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnybą kreipėsi 187 žmonės ir pranešė pastebėję įšalusius paukščius. Būtent paukščių pripratimas gauti maisto vėliau jiems tampa pražūtingas. Pasitaiko ir situacijų, kai žmonės kreipiasi pagalbos, kad patartume, ką daryti, kad tokios situacijos nesikartotų", — sakė Gamtos išteklių apsaugos skyriaus viršininkas Kęstutis Motiekaitis.

Jo teigimu, žmonės pagelbėti gamtai bei paukščiams gali ir kitais būdais, tarkim, įrengti ir iškelti inkilus, surinkti šiukšles.

Tuo pačiu primenama, kad paukščių nederėtų lesinti šiltuoju metų laikotarpiu. Šiuo laiku maisto jie susiranda patys. 

Tegai:
maistas, aplinkosaugininkai, laukiniai gyvūnai