Elektroninė skaityklė, archyvinė nuotrauka

Vietoj sunkių knygų pasiimk elektroninę skaityklę: naujovė Kauno bibliotekoje

26
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka savo vartotojams į namus pradeda skolinti elektronines skaitykles

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka pristato naujovę — pirmą kartą skaitytojams į namus bus skolinamos elektroninės skaityklės, praneša Kauno miesto savivaldybė.

Galimybė pasiskolinti elektroninę skaityklę į namus labai patraukli artėjant atostogų sezonui — vietoj sunkių knygų galima pasiimti daug vietos neužimančią ir lengvą skaityklę.

Электронная и бумажные книги, архивное фото
Elektroninė skaityklė ir knygos

Ši paslauga teikiama Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje.

Elektroninės skaityklės, kaip ir įprasti popieriniai leidiniai, išduodamos 30 dienų laikotarpiui su galimybe šį terminą pratęsti, jei jos nėra užsirezervavęs kitas vartotojas. Skaitykles taip pat galima rezervuoti internetu bibliotekos elektroniniame kataloge LIBIS.

Skaitytojas, pasiskolinęs skaityklę, gali į ją įsikelti savo kompiuteryje turimas internetu nusipirktas arba nemokamas elektronines knygas.

Skaityklės išduodamos registruotiems bibliotekos vartotojams, turintiems skaitytojo pažymėjimą. Prieš išduodami elektroninę skaityklę, bibliotekininkai paaiškins, kaip ja naudotis, kaip skaityti jau joje esančius leidinius bei įsikelti savo. Bibliotekininkai pasiruošę atsakyti į visus skaitytojams rūpimus klausimus.

Visa informacija suteikiama telefonu (8-37) 20 64 14, elektroniniu paštu aptarnavimoskyrius@kaunas.mvb.lt arba atvykus į Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyrių, Laisvės alėja 57, bibliotekos darbo metu.

26
Tegai:
elektroninė skaityklė, biblioteka, Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Kaunas
Temos:
Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (237)
Dar šia tema
Mažvydo "Katekizmą" galima pamatyti Vilniaus universiteto bibliotekoje
Grybauskaitė aukštai vertina knygos svarbą visuomenei
Kaune atidaroma ketvirtoji pasaulyje dizaino biblioteka