Gaisras Kryžių kalne, archyvinė nuotrauka

Prokuratūra prašo leidimo suimti Kryžių kalno padegėją

11
(atnaujinta 10:31 2017.04.14)
Šiaulių apylinkės prokurorė prašo leisti trims mėnesiams suimti pirmadienį Kryžių kalną padegusį vyrą

VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurorė Lilija Saldukienė kreipėsi į teismą dėl Panevėžio rajono gyventojo J. V., kuris įtariamas pirmadienį padegęs Kryžių kalną, suėmimo, praneša Lietuvos prokuratūros spaudos tarnyba.

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai, tiriantys padegimą, ketvirtadienį buvo informuoti, kad Panevėžio apskrities VPK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą tam pačiam Panevėžio rajono gyventojui J. V. dėl pasikėsinimo padaryti nusikaltimą bei dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

Tyrimas buvo pradėtas, gavus duomenų, kad J. V. grasino padegti Panevėžio apygardos prokuratūrą.

Atsižvelgdama į naujus duomenis ir siekdama užkirsti kelią naujoms nusikalstamoms veikoms prokurorė kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismą, prašydama suimti įtariamąjį trims mėnesiams. Jam iki šiol yra skirta kardomoji priemonė — rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Klausimą dėl suėmimo Šiaulių apylinkės teismas spręs penktadienį.

Balandžio 10 dieną, 9:34 val., skubios pagalbos telefonu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šiaulių rajone, Meškuičių seniūnijoje, Jurgaičių kaime, dega Kryžių kalnas. 9:59 val. gaisras buvo užgesintas. Degė kryžiai 10 kvadratinių metrų plote.

Balandžio 12 dieną 72 metų Panevėžio rajono gyventojas pareigūnams patvirtino, kad, padegdamas Kryžių kalną, jis padarė nusikaltimą. Vyro asmeniniu vertinimu, tai padaryti jį privertęs teismų neteisingumas jo ir jo šeimos atžvilgiu.

11
Tegai:
Kryžių kalnas, gaisras, Lietuvos generalinė prokuratūra, Generalinė prokuratūra, prokuratūra
Dar šia tema
Didelis gaisras Radviliškyje paveikė Pakruojo žuvis
Dėl pernykštės žolės deginimo sparčiai daugėja gaisrų
Deginti sausą žolę ne tik pavojinga, bet ir brangu
Discussion