Kristina Orbakaitė, archyvinė nuotrauka

Kristina Orbakaitė originaliai pasveikino savo tėvą su gimtadieniu

466
(atnaujinta 15:54 2017.04.17)
Lietuvių kilmės Mykolą Edmuntų Orbaką su 72 metų sukaktimi socialiniame tinkle pasveikino jo dukra dailininkė Kristina Orbakaitė

VILNIUS, balandžio 17 — Sputnik. Rusijos dainininkė Kristina Orbakaitė savo Instagram paskyroje pasveikino savo tėvą Mykolą Edmuntų Orbaką gimimo dienos proga.

Balandžio 16 dieną pirmąjam Allos Pugačovos vyrui sukako 72 metai.

Dainininkė surinko bendras nuotraukas su savo tėvu ir sukūrė muzikos lydimas skaidres, kuriomis pasidalijo socialiniame tinkle Instagram.

Originalų sveikinimą teigiamai įvertino dainininkės sekėjai.

"Šiandien mūsų šeimje dviguba šventė! Šventų Velykų diena ir mano puikaus tėvo gimtadienis! Aš esu laiminga savo tėvų dukra", — parašė Orbakaitė Instagram paskyroje.

72 metų Mykolas Orbakas yra lietuvių kilmės, jis gimė Šiauliuse, o būdamas penkerių, su tėvais persikėlė gyventi į Kauną. Baigęs vidurinę mokyklą, 17-os metų Orbakas išvyko į Maskvą, kur įstojo į Estrados ir cirko mokyklą. Baigęs mokyklą ėmė dirbti cirko artistu Maskvos srities filharmonijoje.

1969 metais Orbakas vedė Alą Pugačiovą, susilaukė dukters Kristinos. Po tėvų skyrybų, 1973 metais, Kristina buvo išsiųsta pas senelius į Lietuvą, kur vienoje Kauno bažnyčių buvo ir pakrikštyta. Vėliau seneliai persikėlė į Šventąją — ten prabėgo visos Kristinos vasaros.

Antroji Orbako santuoka su Gražina truko neilgai. Dabar jis gyvena su 19 metų jaunesne Marina Orbakiene.

Orbakas dažnai susitinka su savo dukra Kristina. Pats vyras pažymi, kad dukrai išrinko vardą Kristiną dėl Stefano Cveigo kūrinio "Kristina", kurį skaitė Pugačiova budama gimdymo namuose.

Nepaisant to, kad mama ir tėtis gyvena atskirai, Orbakaitė myli kiekvieną iš jų vienodai, ir  ne kartą yra apie tai kalbėjusi.

Orbakaitės sveikinimas jau surinko apie 300 tūkstančių peržiūrų.

466
Tegai:
Instagram, socialinis tinklas, sveikinimas, gimtadienis, Mykolas Edmuntas Orbakas, Kristina Orbakaitė
Dar šia tema
Prisiminkime garsias dainas Pasaulinės "The Beatles" dienos proga
Teisėsaugos simboliai

Nausėda atleido pareigų teisėjo vardą pažeminusį teisėją

(atnaujinta 18:02 2020.10.21)
Pasak prezidento, nepaprastai svarbu, kad visuomenė galėtų pasitikėti teisėjais ir visa teismų sistema

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo atleidžia Raimundą Jurgaitį iš Šiaulių apygardos teismo teisėjo pareigų, savo poelgiu pažeminus teisėjo vardą, rašoma Prezidentūros pranešime.

"Nepaprastai svarbu, kad visuomenė galėtų pasitikėti teisėjais ir visa teismų sistema. Todėl teisėjo darbas yra nesuderinamas su veiksmais, kurie žemina teisėjo vardą ir griauna šį pasitikėjimą", – sakė šalies vadovas.

Pasak prezidento, teisėjams keliami aukščiausi etikos standartai, o teismų bendruomenė turi veikti išvien aktyviai saugodama savo profesijos garbę ir prestižą.

Sprendimas kreiptis į Teisėjų tarybą dėl teisėjo  Jurgaičio atleidimo buvo priimtas gavus informacijos, kad teisėjas, spręsdamas konkrečias bylas, įsitraukė į neformalų bendravimą dėl konkrečių bylų aplinkybių su tų bylų baigtimi suinteresuotais asmenimis. Toks elgesys nedera su teisėjo profesijai keliamais reikalavimais.

Tegai:
teisėjai, prezidentas
Miškas, archyvinė nuotrauka

Policijos pareigūnai miške pasiklydusio vyro ieškojo ilgiau nei parą

(atnaujinta 17:33 2020.10.21)
Paieškai buvo pasitelktos Joniškio, Akmenės, Telšių ir Šiaulių policijos pareigūnų pajėgos, dirbo ir kinologai su šunimis

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Pasiklydusio miške vyro pareigūnai ieškojo ilgiau nei parą, apie tai savo Facebook paskyroje pranešė Šiaulių apskrities policija.

Spalio 19-ąją buvo gautas pranešimas, kad Akmenės rajone, Karpėnų miške, dingo 42-ejų metų vyras. Jis į mišką atvyko atlikti kirtimo darbų, tačiau atsiskyrė nuo savo kolegų ir pasiklydo.

Paieškai buvo pasitelktos Joniškio, Akmenės, Telšių ir Šiaulių policijos pareigūnų pajėgos, dirbo ir kinologai su šunimis. Pagal gautas vyriškio mobilaus ryšio telefono buvimo koordinates buvo tikrintas visas miškas, tačiau tą dieną vyro surasti nepavyko.

Ilgai ieškotas paklydėlis rastas spalio 20-osios popietę tame pačiame miške.

Tegai:
miškas, policija
Dar šia tema
Vilniaus rajone policijos pareigūnai paleido šūvius į nestojusį automobilį
Klaipėdoje sulaikyti trys įtariamieji, mėginę padegti svetimą turtą
Šalčininkų rajone nežinomi asmenys pateko į namus, apsimetę policininkais