Moteris su savo šunimi, archyvinė nuotrauka

Visi Lietuvos šunų mylėtojai švenčia Šuns dieną

132
(atnaujinta 10:49 2017.04.25)
Balandžio 24-oji Lietuvoje paskelbta Šuns diena, visoje šalyje šunys keliauja į darbą arba namų biure dirba kartu su savo šeimininkais

VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Jau antrus metus balandžio 24 dieną visoje Lietuvoje skelbiama Šuns diena.

Šventę organizuoja Lietuvos kinologų draugija.

Šios dienos tikslas — atkreipti visuomenės dėmesį į šunis, jų svarbą žmonių gyvenime, parodyti gerąsias šunų savybes bei jų prigimtinę teisę būti su žmonėmis. 

"Esate atviri naujovėms? Norite labiau suburti kolektyvą? Sukurti jaukią darbo aplinką? Praskaidrinti visų nuotaiką? Padarykime tai drauge — "Kolega" šuo: pozityvas darbe!" — kinologai Facebook paskyroje "Šuns diena" šunų mylėtojus ir jų darbdavius kviečia prisijungti prie šios dienos minėjimo ir visoje Lietuvoje šią dieną į darbą ateiti su šunimi.

Vėliau kinologų draugija skelbs informaciją apie įmones, draugiškas šunims savo tinklalapyje ir Facebook paskyroje "Šuns diena".

O kaip dieną jūsų darbe leidžia "kolega" šuo, kokių emocijų patiria darbo kolektyvas kartu su šunimis, draugija siūlo fotografuoti, nuotraukomis dalintis Facebook paskyroje "Šuns diena" ir dalyvauti šventiniame konkurse.

Savo nuotraukomis jau pasidalino kelios įmonės.

1 / 10
Valstybinė maisto ir Veterinarijos tarnyba

Nugalėtojų lauks šventės rėmėjų dovanos.

Pernai balandžio 24 dieną visoje Lietuvoje buvo paskelbta Šuns diena. Tai pirmasis toks projektas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Kinologai šią dieną nori pabrėžti šeimininkų atsakomybę, didinti visuomenės toleranciją šunims, puoselėti gyvūnų gerovę.

132
Tegai:
šunų mylėtojai, Šuns diena, Lietuva
Dar šia tema
Pasieniečiai ieško neabejingų tarnybą baigusiems šunims
Per Velykas policininkai grąžino namo pasiklydusį šunį
Videofaktas: Minsko baras gavo dog friendly statusą
Pasivaikščioję palikite švarias vejas: Vilniuje vyksta tvarkingų augintinių akcija